ASTROLOJİ

 • Pearl Sirius’tan 2 Eylül 2019 Pazartesi Burç Yorumu
  Pearl Sirius’tan 2 Eylül 2019 Pazartesi Burç Yorumu

  Sevgili okurlarım, 2 Eylül 2019 Pazartesi günü, aşırı derecede depresyonda olmamalısınız, çünkü Plüton sizi acımasızca etkilemeye çalışacak. Gerçekleşen şanslı bağlantının etkileriyle tekrar enerjiniz yükselecek. Mars da, kendininizi hayatta hissetmenizi sağlayacak. 
  Başak'taki Venüs, Yay burcundaki Jüpiter sayesinde hem mesleki hem de kişisel işlerinizdeki muazzam potansiyeli hissedebilirsiniz. Ve şimdi bunun için harekete geçmeye davetlisiniz.

SPOR

 • Seyhan evde kalınması için çözüm üretiyor
  Seyhan evde kalınması için çözüm üretiyor

  HABER MERKEZİ- Seyhan Belediyesi, uzmanların Coronavirüs bulaşma riskini en aza indirmek için evde kalınması yönündeki uyarılarını güçlendirmek ve halkın evde kalmasını teşvik etmek amacıyla “Eğitmenler sokakta, halk evinde sporda” etkinliğini başlattı

EKONOMİ

 • ‘İşverenlerin Bağ-Kur prim ödemeleri ertelenmelidir’
  ‘İşverenlerin Bağ-Kur prim ödemeleri ertelenmelidir’

  HABER MERKEZİ- Coronavirüs salgını nedeniyle uygulanan izolasyon önlemlerinin birçok kesimi olumsuz etkilediğini söyleyen Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Bu izolasyon sebebiyle sadece diş hekimlerinin değil, birçok iş kolu Bağ-Kur primini yatıramamakla karşı karşıyadır. Bu nedenle Bağ-Kur prim ödemeleri de ertelenmelidir” dedi.