Ahmet Şerif İzgören Adana'ya geliyor

Ahmet Şerif İzgören Adana'ya geliyor

Yazdığı kitaplar ve dünyanın her yerinde gerçekleştirdiği konferanslarla milyonlarca kişi tarafından takip edilen yazar, kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi ve Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenleyeceği konferansla Cuma günü Adana’ya geliyor.

Geçtiğimiz hafta 28. yaşını kutlayan Türkiye’nin en büyük sendikası Eğitim-Bir-Sen’in Adana Şubesi, sendikal mücadelenin yanında kültürel faaliyetlerine de devam ediyor. Her yıl düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle aynı zamanda bir sivil toplum kuruluşu olmanın gereklerini en güzel şekilde yerine getiren Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte İletişim ve Motivasyon konferansı düzenleyecek. Konferansa konuşmacı olarak Ahmet Şerif İzgören katılacak.
Programın ev sahiplerinden Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, konferans hakkında bilgiler verdi.
Konferansın 21 Şubat 2020 Cuma günü saat 19.00’da gerçekleştirileceğini söyleyen Başkan Sezer, “Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde düzenleyeceğimiz konferans sadece eğitim çalışanlarımızı değil, öğrencileri, çalışanları, hatta ev hanımlarını kısaca toplumun her kesimini ilgilendiriyor. Bu kapsamda Ahmet Şerif İzgören ismi hem yazdığı kitaplar ile hem de gerçekleştirdiği konferanslarla adından başarıyla söz ettiren ve her kesimin takdirini kazanmış bir isim. Sayın İzgören’in tüm konferanslarında salonlar dolup taşıyor. Biz de bütün bunları düşünerek Adana’da gerçekleştireceğimiz en büyük salonda bu konferansı yapmak istedik. Biz Türkiye’nin en büyük sendikası olduğumuz gibi aynı zamanda ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Dolayısıyla sendika üyelerimize karşı olduğu gibi milletimize karşı da bir sorumluluğumuz var. Bu kapsamda biz de hem üyelerimize hem tüm eğitim çalışanlarına hem de bütün vatandaşlarımızabir ışık tutabilmesi, yol gösterebilmesi amacıyla Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi olarak Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Sayın İzgören'i Adanalılar ile buluşturmak istedik” dedi.
Konferansın ücretsiz olacağını da sözlerine ekleyen Sezer, Cuma günü saat 19.00’da Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'ne tüm Adanalıları bekliyorum” diye konuştu.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER