Ceyhan’da kısa süren kaos dönemi sona erdi

Ceyhan’da kısa süren kaos dönemi sona erdi

2019 yerel seçimlerinde Ceyhan tarihindeki en yüksek oyu alarak yüzde 51 oy oranı ile Ceyhan Belediye Başkanı seçilen, Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın mazbatasının YSK tarafından iptal edilmesiyle mart ayından bu yana yaşanan kaos dönemi, Belediye Meclisi’nde yapılan oylamada Hülya Erdem’in Ceyhan Belediye Başkanı seçilmesi ile son buldu.   

2019 yerel seçimlerinden bu yana Ceyhan’da 20 yıldır yapılmamış hizmetleri yaparak Ceyhan halkının gönlünde taht kuran, 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan ve yaptığı hizmetlerle Ceyhan’ın makûs tarihini değiştiren Başkan Kadir Aydar’ın ardından Millet İttifakı’nın ortak adayı olarak seçime giren Hülya Erdem Ceyhan’ın hatta Adana’nın ilk kadın belediye başkanı oldu. 
Ceyhan Belediye Meclisi’nde meclis üyeleri arasında yapılan seçimle Ceyhan Belediye Başkanı seçilen Hülya Erdem seçilmesinin ardından Başkan Kadir Aydar’a sarılıp vatandaşları selamlarken gözyaşlarını tutamadı.  
“AYDINLIK GELECEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Erdem, “Milletvekillerimize, Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’a ve Başkanımız Kadir Aydar’a destekleri için teşekkür ediyorum. Ceyhan’da gelişimin, ilerlemenin önünde yaratılan her türlü engeli güç birliğimizle ve Ceyhan’a olan hizmet aşkımızla yenmeye hazırız. Ceyhan halkının teveccühü bizimle olduğu sürece birliğimizi, bütünlüğümüzü kimse bozamaz. Gecesini gündüzüne katarak, 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile Ceyhan’ı tanıştıran, kuzeyden güneye, doğudan batıya Ceyhan’ın her köşesine aynı hizmeti götürmek için canını dişine takan, Ceyhan’ın gelmiş geçmiş en çalışkan başkanı olan Kadir Aydar’ın Ceyhan’da yaşattığı derman belediyecilik anlayışını aynı azimle devam ettireceğiz. 1 yıldır Ceyhan’da yapılan hizmetlere yenilerini katarak arkadaşlarımla birlikte hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacağız.   Biz biriz ve beraberiz. Daha da güçlendik, kenetlendik.  Daha önce olduğu gibi bugün de Ceyhan’ın için, Ceyhan’ın aydınlık geleceği için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER