Fatih Mehmet Kocaispir'den Adanalılara Müjdeler

Fatih Kocaispir’den Adanalılara müjde

Fatih Kocaispir’den Adanalılara müjde

Gazettecomtr İmtiyaz Sahibi İnci Gül, Radyo Efebey’de Usta gazeteci Ramazan Akyürek’in hazırlayıp sunduğu Terslem programının konuğu oldu.

Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, canlı yayın devam ederken, Gazettecomtr İmtiyaz Sahibi İnci Gül’e bir mesaj gönderdi. Kocaispir, işten çıkarılan vatandaşlar için MHP İl Başkanı ile değerlendirmelerde bulunacağını söyledi.


Fatih Mehmet Kocaispir gönderdiği mesajda, “Büyükşehir’de çalışan kardeşlerimiz rahat olsun hakkıyla çalışan herkes işine devam edecek. Biz, Yüreğir Belediyesi’nde 5 yıla yakın Başkanlık yaptık kimseyi çıkarmadık, kimsenin ekmeğiyle oynamayız işini yapana her zaman saygımız var. Adana makûs talihini yenecektir. Adanalı hemşerilerimiz ve MHP’li kardeşlerimizin desteğiyle Büyükşehir’i kazanıp, daha sonra bir veya iki yıl içerisinde hizmete doyacaktır” dedi.

Kocaispir, " İşten çıkarılan vatandaşlar için MHP İl Başkanı ile değerlendirmelerde bulunacağız. Halkın iradesine saygı duyarız, fakat hakkımızı da sonuna kadar ararız.” diye konuştu.

"TOKİ konutları hakkında bilgi veren Kocaispir, “ Adana’da TOKİ konutlarını 2024 yılının sonuna kadar tamamlayacağının sözünü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’den sözünü aldık” diye konuştu.

Mesajı değerlendiren Ramazan Akyürek, “Fatih Mehmet Kocaispir’in siyasi görüşlerinden dolayı kimseyi işinden etmemiştir. Büyükşehir Belediyesi’nde Zeydan Karalar’ın 4 binin üzerinde insanları ekmeğinden etmesi, Adana’da çok büyük yankı uyandırdı. Belediyede çalışan 7 bin kişiye de mobbing uygulanıyor. Kocaispir elinden geldiğince mağdur olan işten çıkartılan işçileri gücü yettiği oranda Yüreğir Belediyesi’nde çalıştırıyor. Fatih Kocaispir’in sözü altın değerindedir” ifadelerinde bulundu.


Fatih Mehmet Kocaispir’in adaylığı hakkında konuşan Gazeteci İnci Gül de, “Sayın Kocaispir, dürüstlüğüyle bilinen bir belediye başkanı olduğunu kanıtladığı için Adana Büyükşehir’e aday olarak gösterildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın düzenlediği tanıtım toplantısında Adana’yı alın dediğini gördük ve izledik. Adana’yı Fatih Mehmet Kocaispir alacak, öyle de görünüyor” dedi.

Kocaispir’e sahip çıkılmasını gerektiğini dile getiren Akyürek “Buradan bütün Adana’da yaşayan Türk Milliyetçisi Ülkücü kardeşlerimize, abilerimize diyeceğim şudur ki; Sayın Fatih Mehmet Kocaispir’e sahip çıkın. Olaylara ve dünyalara bakış açısı, olayları Türkçe okuması ve bir Adana Milliyetçisi olması çok önemli. İşten çıkarılan mağdur olan insanları değerlendirecektir. İşten çıkarılan ülkücü kardeşlerimiz işlerini dört elle sarılmalıdır” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:
Fatih Mehmet Kocaispir

DİĞER HABERLER

ÇGC 49
ÇGC 49'uncu yaşını kutladı
15 Nisan 2024 Pazartesi