Aslan’ları 18-24 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Aslan’ları 18-24 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Aslan, bu hafta sana çılgın ritimler getirecek ve pasif kalamayacaksınız. Bir program oluşturun ve tüm yükümlülüklerinizi yerine getirdiğinizden emin olun. İyi planlama en iyi sonucu getirecek. Taahhütlere yol açabilecek aşırı kendiliğindenliğinize dikkat etmelisiniz. Daha sonra iyi bir mazeret kullanarak onlardan çıkmanız gerekecek. O kadar fazla enerjiniz olacak ki, sınırlarınızı test edecek faaliyetlerde bulunacaksınız.

AŞK
Aşk hayatınızda yüksek, aşırı talepleri durdurmanın zamanı geldi. Kendi davranışınız eşit derecede iyi olmadığında partnerinizden mükemmel bir davranış talep etmeyin. İçinizdeki şımarık çocuk sakinleşmeli, çünkü gereksiz gerilimler getiriyor. Bekarsanız, bu günlerde kendi kişisel uyanışınızın bir sonucu olarak ortaya çıkacak ani açılımlar getireceksiniz. Coşku getirecek tanıdıkların profesyonel veya dostça ortamınızda gerçekleşmesi bekleniyor. Yoğun duygulara şaşırmayın.

PARA VE KARİYER
İş yerinde koşulları iyileştirmek istiyorsanız, iletişim becerileriniz üzerinde çalıştığınızdan emin olun. Bu hafta, meslektaşlarınızla iyi bir işbirliği yapmanız ve ekip ruhu sergilemeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak bu şekilde çeşitli iş konularında yardımlarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Profesyonel ortamınızdaki değişikliklerle birleştirilecek büyük başarının tadını çıkarmak üzeresiniz. Dezavantajı, yükümlülüklerinizin artması olacak. Mali durumunuzda, riskler ve yatırımlar, özellikle size istenmeyen sonuçlar getirebilecek belirsiz yönlere karşı tercih edilmez.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER