Aslan’ları 25-31 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Aslan’ları 25-31 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Aslan, bu hafta kişisel hayatınızda veya profesyonel düzeyde insanlara ve farklı durumlara yaklaşmanızı sağlayacak seyahatler, kişiler, sosyal toplantılar ve diğer her şeyi planlayabilirsiniz. Ayrıca planlarınızı onların yardımı ile tanıtabilmeniz için doğru insanlar üzerinde güçlü bir etki yaratabilirsiniz. Sizi uzun zamandır baltalayan ve gizlice size karşı hareket eden bazı kişilerin maruz kalmanız muhtemel, bu da engel oluşturabilecek bilgileri açığa çıkarabilir. Size söyledikleri her şey mutlaka doğru değil, ancak çevrenizdeki birçok kişiye gerçekçi ve ikna edici gelecek. Birçok şeyi belirleyeceğinden, iletişim kurma şeklinize çok dikkat edin. Dürüst olduğunuzdan ve yalnızca sizi doğrudan ilgilendiren durumlarla meşgul olduğunuzdan emin olun.

BU HAFTAKİ AŞK DURUMUNUZ 
Bu günlerde, eşinizle ilişkinizde türbülans yaratan bazı sorunları çözmeye karar verirseniz, ilişkiniz için çok iyi olacak. Sıcak bir haftasonunu ikinci düşünceleriniz ve şüpheleriniz olmadan kollarında geçirme şansınız olacak. Aklınızdaki karanlık düşüncelerden kurtulduğunuz sürece, bekarsanız haftanın sonu eşit derecede güzel olacak.

BU HAFTAKİ PARA DURUMUNUZ
Çalışmanız bu hafta çok iyi ilerleyecek. Projelerinizi tanıtmak için iletişim  kurabileceksiniz. Durumları kendi avantajınıza itmek için ihtiyacınız olan ikna olacak. Mali durumunuz dengelenmeye başlıyor, ancak çözülmesi gereken bekleyen sorunlar olduğundan henüz harcama yapma zamanı değil. 

 

Etiketler:
burç yorumları

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER