Pearl Sirius’tan 1 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 1 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü yalnızca yeni bir hafta başlatmakla kalmaz ve yeni sayfanızı, aile ve aile ilişkilerinde en güçlü şekilde hissedilecek olan 9 aylık bir geliştirme dönemi için de açarsınız. Gelecekteki eylemlerinizi düşünmek, değerlendirmek ve planlamak için iyi bir gün olacak, ancak gerçekleştirme fırsatının pratik bir değerlendirmesi ile. Sizi herhangi bir şekilde kullanan ya da kötüye kullanan veya inciten insanlarla ilişkiniz hakkında kararlar verin. Onlarla ayrılmanızı geciktirmeyin.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, yöneticin Mars, önümüzdeki yedi hafta boyunca Ateş arkadaşın Aslan’a imza attı. Bu harika bir haber. Sana güven ve güç verir. Çocuklar da dahil olmak üzere diğerleriyle birlikte eğlenmek için fırsatlar sunar. 
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, gelecek yedi hafta boyunca, evde kaos ve etkinlik artışı olabilir. Bunun nedeni konut hareketleri, misafirlerin ziyaret edilmesi, tadilat projeleri olabilir. Durum ne olursa olsun, sabrın test edilecek. Sakin ol ve buzdolabını stokla.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, başkalarıyla iletişim kurma yeteneğin, Ateşli Mars'ın 3. İletişim evine ve günlük faaliyetlerine taşınmasıyla önümüzdeki yedi hafta boyunca cesur ve canlandırıcı olacak. Günlerinin temposu hızlanacak ve programın meşgul olacak.
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, mali konular, varlıklar ve gelecek ay sahip olduğun mallar konusunda daha proaktif olacaksın. Para kazanmak için çok çalışacaksın. Ayrıca büyük bir harcama düşüneceksin. Sahip olduklarının bir kısmını yeniden düzenleyebilirsin.
Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Ateşli Mars, önümüzdeki yedi hafta boyunca burcunda kalacak. Bu iyi bir haber çünkü enerjini canlandırıcı bir şekilde artıracak. Proaktif, agresif ve projelerle mücadele etmeye hazır olacaksın. Bazıları için fazla güçlü olma konusunda dikkatli ol. Daha fazla fiziksel egzersiz yapmalısın.
Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, önümüzdeki yedi hafta boyunca dikkatli ol. Çünkü birileri en iyi çıkarlarına karşı çalışıyor olabilir. Bunun farkında ol. Balık burcundan olduğunu düşünüyorsan, muhtemelen öyledir. Yalnızca seni önemseyen ve arkanda duranlara güven.
Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, sosyal bir burçsun. Çünkü başkalarının arkadaşlığından hoşlanıyorsun. Gelecek ay için, belki de rekabetçi sporlarda, diğer insanlarla daha fiziksel olarak aktif olacaksın. Ayrıca uygulamalı ve aktif bir şekilde, kulüp ve derneklerle daha çok ilgileneceksin. Hedeflerine ulaşmak istiyorsun.
Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, gelecek ay içinde elde etmek istediğin bir şey görüyorsun ve bundan sonrası için gitmeye hazırsın. Bu harika bir şey, çünkü bir şeyler istiyorsun ve hayallerini gerçekleştirecek ve peşinden koşacak bir süren var. İyi değerlendir.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, Zodyak’ın yolcusu sana iyi haber şu ki, Mars şu an seyahat ve yabancı ülkelerdeki evinden geçiyor. Yani önümüzdeki yedi hafta boyunca daha fazla seyahat edeceksin ve dünyanı genişleten her şeye katılacaksın. Keyfini çıkar. 
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, gelecek ay için paylaşılan mal, miras ve sigorta konularında anlaşmazlıklara hazır ol. Birisiyle anlaşman olabilir. Bununla birlikte bu aynı süre zarfında, cinsel dürtülerin de aktif olacak. Çok fazla dikkat dağıtma şansın olacak. 
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, Mars önümüzdeki yedi hafta boyunca senin burcuna karşı çıkıyor ve bu da seni başkalarına kolayca kızdırıyor. Eşin ve yakın arkadaşlarına karşı sabırlı olman gerektiği anlamına gelir. Bu kişilerin sevdiğin insanlar olduğunu unutma. Bunu sabır geliştirmek için bir fırsat olarak düşün.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, çok çalışmak için istekli olacaksın. Daha iyi organize olmak ve belirli sonuçlara ulaşmak istiyorsun. Ayrıca aklını kullanarak çalıştığını ve zamanını boşa harcamak istemiyorsun. 
1 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER