Pearl Sirius’tan 11 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 11 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü, Çarşamba gününden gelen bazı deneyimlerden sonra duygusal olarak dengelenebileceksin. Elbette bazılarınızın küçük günlük sorunlarla başa çıkması zor olabilir. Her şey, ruhsal gelişiminin ölçüsüne göre kabul edilecek ve deneyimlenecek. Yaşayacaklarını kabul etmeye ve akıllıca kullanmaya hazır olanlara iyi şans getiriyor. Günün titreşimleri sizi farklı eğlencelere yönlendirebilir. Ancak bugünün faydalarını zevk ile birleştiren başarılar elde edilecek. Sürprizler sizi şaşırtmasın.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, iyi vakit geçirmeye istekli olduğun için coşkulu olabilirsin. Heyecan verici bir maceraya başlamadan önce iyi düşünmelisin. Bu arada ebeveynler not alın. Çünkü çocuklarınız için kazaya eğilimli bir gün olacak. Bu nedenle ekstra uyanık ol.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, beklenmeyen bir şey evdeki rutinini değiştirecek. Seni üzebilir. Aşırı tepki gösterme ve aceleci olma. Küçük cihazlar bozulabilir veya küçük kırılmalar meydana gelebilir. Ailenle ilgili bir şeyler gündeme gelebilir. Sabırlı ol, kendini fazla yıpratma. Neyse ki geçici.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, burcun için tesadüfe dayalı bir gün. Bu nedenle söylediğin ve yaptığın her şeye dikkat et. Sonrasında pişman olabilirsin. Dikkatli ol. Ne yaptığını ve hedefinin ne olduğunu hatırla. Yavaşla, aşırı tepki verme. Her şey senin için daha kolaylaşacak.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, aniden para harcama eğilimine dikkat et. Dürtüsel olarak bir şey satın alma. Çünkü daha sonra pişman olabilirsin. Faturalarını ve fişlerini iyice sakla. Aynı şekilde, bir mali anlaşma yapmadan önce iki kez düşün. Tedbirli ol.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Mars, bir şekilde test edildiğini hissetmeni sağlayan çılgın Uranüs'le anlaşmazlığa düştü. Doğal olarak, huzursuz hissedeceksin. Bununla birlikte dünyanda yaratıcı değişiklikler yapma fırsatın var. Değiştirilmesi gereken bir şey görürsen hemen yap.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, sözde "düşman" olarak gördüğün birisi ile ilgili şüpheye düşebilirsin. Hatta en iyi çıkarlarına göz diktiğini düşünebilirsin.  Ya da seni bir şeyle şaşırtabilir ya da seni bazı sıkıntılı durumlardan koruyabilir. Düşündüğün kişinin düşmanın olup olmadığını iyice tartıp biçmelisin.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, arkadaşlarınla sabırlı ol ve aynı şekilde bir grubun üyelerine karşı da sabırlı ol. Çünkü bir biraz gerilebilirsin. Öte yandan herkesin keşfetmek istediği bir problem için aniden yaratıcı bir çözüm görebilirsin. Bu da senin açından çok olumlu olacak.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, patronlarına, ebeveynlerine, öğretmenlerine, üst düzey kişilere ve hatta polise karşı isyankar hissedebilirsin. Eğer öyleyse, dudaklarını sıkıştır. Meydan okuyarak hiçbir şey kazanamazsın. Eğer kavga edersen, sonucunda üzülen sen olabilirsin.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, seyahat planları tahmin edilemez. Birdenbire aniden seyahat etmen gerekebilir. Ya da planlanmış olduğun bir yolculuk ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bu aynı şekilde üniversitelerdeki ve kolejlerdeki programlar için de geçerli olabilir. Her şeyi iki kere kontrol et

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, miraslar, vergiler, sigorta anlaşmazlıkları, paylaşılan mallar ve mali konulardaki tartışmalardan veya anlaşmazlıklardan kaçın. Çünkü karşındaki kişi çirkinleşebilir. Havadaki titreşimler karşındaki kişiyi patlamaya hazır bomba haline getirebilir. Uyuyan devi uyandırma.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, ortaklarınla ve yakın arkadaşlarınla ilişkilerin seni şaşırtabilir. Çünkü aniden talepte bulunabilir veya ilişkide değişiklik isteyebilirler. Belki daha fazla özgürlük isteyebilirler. Belki farklı bir düzenleme isteyebilirler. Bütün bunlar seni şaşırtabilir.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, iş rutinin bilgisayar çökmeleri, ekipman arızası, personel sıkıntısı, iptal edilmiş randevular, beklenmedik değişikliklerden dolayı muzdarip olabilirsin. Bu nedenle özellikle sabah saatlerinde kendine ekstra zaman ver, böylece sürprizlerle başa çıkabilirsin.

11 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER