Pearl Sirius'tan 16 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius'tan 16 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Ay, 16 Temmuz 2019 Salı günü dört vakadan üçünde olumsuz tarafını gösteriyor, böylece duygularınız buna göre etkilenecek. Birçoğunuz kendinizi kötü bir ruh hali içinde hissedeceksiniz. Bazı insanlar garip davranacak ve bu muhtemelen sizi şaşırtacak. Rahat olun. Çünkü bu durum 2 gün sonra sona erecek.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, devlet adamları, patronlar, ebeveynler, üst düzey kişilerle uğraşmak için zor bir gün. Dolunay, seni başkalarıyla karşı karşıya bırakıyor. Bu nedenle herhangi bir durumu test etme. Nazik ol. Nezaketin gücünü asla küçümseme.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, Dolunay enerjisinden dolayı kazaya yatkın bir gün. Bu nedenle politika, din ve ırksal gibi çekişmeli konulardan kaçın. Çünkü görünürde bir karara varmayan biriyle bir ihtimalin olacak. Kalbin kırılabilir veya başkasının kalbini kırabilirsin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, Miraslar, paylaşılan mülkler veya sigorta meseleleriyle ilgili ihtilaflarla baş etmek için kötü bir gün. Çünkü Dolunay, insanlar arasında doğal bir muhalefet oluşturuyor. Sorunları çözmeye çalışmak için kötü bir gün. Bir veya iki gün sonra ne yapacaksan yap.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, bütün yıl burcunun karşısındaki tek Dolunay gerçekleşiyor. Bu senin ortaklar ve yakın arkadaşlarınla şansını zorlaştırır. Kendini kapalı, yanlış anlaşılmış ve yalnız hissedebilirsin. Ancak bu bir yanılsama. İnancını koru, çünkü bu stres hızla geçecek.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Dolunay enerjisinden dolayı iş arkadaşlarınla ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Denetçiler ve patronlarla uğraşmak zor olabilir. Bilgi akışı kesilebilir veya engellenebilir. Hiç kimseden izin veya onay isteme. Birkaç gün sabırlı ol. 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, çocuklar nedense artan bir sorumluluk olabilir. Elinden gelenin en iyisini yap. Çünkü Dolunay enerjisi herkes için stresli olacak. İnsanlar birbirlerinden kopuk ve yalnız hissedecekler. En yakınına sarıl.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, ev ve aile talepleri ile patronunun veya kariyerinin talepleri arasında kalmış hissediyorsun. Herkesi mutlu edemezsin. Birinden bir onaylanma duygusu hissedebilirsin. Bunun seni üzmesine izin verme. Çünkü her şey gerçekten olduğundan daha kötüye gidebilir. Rahat ol.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, Dolunay enerjisinden dolayı kazalara açık bir gün. Her Dolunay boyunca insanlar heyecan verici oldukları kadar duygusaldırlar. Başkalarıyla olan ilişkilerin gergin ve garip olabilir. Gereksiz tartışmalara girme.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, paylaşılan mallar, kazançlar, herhangi bir şey hakkındaki mali anlaşmazlıklar, Dolunay nedeniyle ortaya çıkabilir. Bazı Dolunaylar diğerlerinden daha kolaydır. Ancak bu onlardan biri değil. Uyuyan ejderhayı uyandırma. Bu tartışmaları birkaç gün daha ertele.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, Dolunay burcunda Satürn ve Plüton ile sıralanıyor. Adil Venüs de  Satürn'ün karşısına geçiyor. Bu herkes için sosyal olarak pürüzsüz bir gün olmayacak. Sadece zamanını ver ve bu Dolunay enerjisi kaybolana kadar bekle. 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, Dolunay enerjisi nedeniyle iş arkadaşlarınla ilişkilerin gergin olabilir. Bunu bilerek, her şey senin lehine çalışsın diye önemli tartışmaları veya iki gün boyunca grup toplantılarını ertele. Akıntıya karşı kürek çekme.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, arkadaşlarınla ve gruplarla ilişkilerin gergin olabilir, ancak bu öncelikle Dolunay enerjisinden kaynaklanıyor. İnsanlar kendinlerini birbirlerinden kopuk, yanlış anlaşıldıklarını ve belki de beğenilmediklerini, reddedildiklerini hissediyor olacaklar. Çünkü işler biraz kötü görünüyor ve gerçekten bugünlerde öyle olacak. Rahatla, bu sadece iki gün sürecek.

16 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER