Pearl Sirius’tan 18 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 18 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 18 Temmuz 2019 Perşembe günü Venüs ve Neptün arasındaki Üçgen açı, bizlere derin bir duygu getiriyor. 2 gün sürecek olan bu açı, sizi anlayışlı ve arkadaşça olacaksınız. İlişkilerinde bazı zorluklar yaşayan ve bir çözüm bulmak için onları tartışmaya karar verenler ödüllendirilecek. Venüs, Neptün ile pozitif bir açıyla bağlantı kuruyor ve bu da uzlaşmaya istekli insanların şimdi yetenekli olacağı anlamına geliyor. Sanat ve güzellik duygumuz artacak. Harcamalarınıza dikkat edin. Çünkü savurganlık ve harcama eğilimi içinde olacaksınız.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, evde eğlenmek için güzel bir gün. Pek çok kişiyi veya yalnızca bir kişiyi eğlendirebilir ve özellikle bir aile üyesi ile yürekten kalbe konuşabilirsin. Evini yeniden dekore etmeye istekli olsan da alışveriş yapmak için kötü bir gün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, çevrenden güzelliğinle ilgili daha fazla takdir alacaksın. Aynı şekilde, günlük dünyanda ne kadar sevgi dolu olduğunu görüyorsun. Hayal gücünüz arttığı için sanatta veya yaratıcı bir projede çalışanlar için mükemmel bir gün olacak.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, dikkatli ol. Pahalı olabilecek güzel, lüks ve zarif şeyler almaya özendirileceksin. Ancak Cuma da dahil olmak üzere yiyecek veya yakıttan başka bir şey için alışveriş yapmak için kötü bir gün. Bu uyarıya dikkat et. Cumartesi’ye kadar bekle.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, birine karşı şefkatli hissediyorsun, bu yüzden sabırla dinlemeye ve tavsiyelerde bulunmaya hazırsın. Başkalarıyla sosyalleşmek için iyi bir gün. Ancak alışverişi ve önemli kararları Cumartesi veya Pazar gününe kadar ertelemen gerekiyor.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, güzel bir ortamda bulunacaksın. Aslında bir süredir nefesini sessiz bir şekilde tuttun ve şansını yakalamak için bekliyorsun. Çünkü Merkür, burcunda ateşli Mars ile son zamanlarda iyice yoğunlaştı. Bu da seni daha hırslı bir hale getirdi. Biraz dinlemeye ihtiyacın var.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, eşine, arkadaşlarına karşı büyük sevgi duyacaksın ve onlarla olmaktan zevk alacaksın. Onlar da seni görmekten keyif alacak. Birine güvenmek için güzel bir gün. Çünkü insanlar birbirlerine karşı sempatik olacaklar. Harcamalarını yiyecek, yakıt ve eğlence ile sınırlandırmalısın.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, insanlar seni uygun koşullarda görüyorlar. Bu nedenle özellikle tasarım, yerleşim, ofis düzenlemeleri veya bir şeylerin nasıl daha çekici görünmesiyle ilgili bir şey hakkında tavsiyeni isteyebilirler. Patronun sana karşı daha kibar olacak. Bu arada alışveriş yapmak için kötü bir gün.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, zevk için seyahate çıkabilirsin. Bulunduğun yerden uzaklaşmak, güzel ve egzotik bir yeri ziyaret etmek istiyorsun. Para harcamak için Perşembe ve Cuma, kötü iki gün. Rezervasyonlarını Cumartesi günü yap. Bir arkadaşınla sohbet etmek sana iyi gelecek.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, güçlü bir sevgi duygusu yaşayabilirsin. Birisine karşı gerçek aşkı ve takdir duyuyorsun. Ayrıca daha az şanslı olan birine sempati duyabilirsin. Bununla birlikte, paranı nasıl kullandığına dikkat et. Hafta sonuna kadar harcama yapmak için bekle. Çünkü savurgan olabilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, arkadaşlarınla ve eşinle ilişkilerin samimi ve iyi olacak. Çünkü insanlar rahatlar ve yargılayıcı değiller. Bu yüzden sana yakın olan birine güvenmek için mükemmel bir gün. Sempati ve anlayış arıyorsan, onu bulacaksın.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, patronlarından, gözetmenlerden veya iş arkadaşlarından övgü ya da zam alabilirsin. İş arkadaşın senden tavsiyede bulunmanı isteyebilir. Ancak para harcamak söz konusu olduğunda, harcamalarını yiyecek, yakıt ve eğlence ile sınırlandırmalısın.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, parti vermek için harika bir gün. Arkadaşlarınla ​​bir araya gelmek için çaba sarf et, böylece eğlenebilirsin. Aynı zamanda yaratıcı ve sanatsal aktiviteleri takip etmek için mükemmel bir gün. Çünkü aklınla iletişim halindesin. Ayrıca çocuklara karşı sempatik hissedeceksin.

18 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER