Pearl Sirius’tan 24 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 24 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü Ay, duygular söz konusu olduğunda, en rahat tarafını mutlaka göstermez. Bu yüzden her zamanki gibi arkadaşça olmayabiliriz, belki de çok iyimser, sabırlı ve sevgisiz olmayabiliriz. Ancak duygularımızı çok da belli etmeyebiliriz. Evinizin dışında yaşayan bir insanın hayatındaki bir olaydan dolayı planınızı o gün için değiştirmek mümkün.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, aile tartışmaları için harika bir gün. Çünkü insanlar, yeni şeylere bakmanın yeni yollarını görmeye açık ve anlayışlılar. Başkalarının bakış açısını kolayca göreceksin. Ancak önemli olan her şeyi kabul etmek için kötü bir zaman. Dikkatli ol.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, başkalarıyla konuşmaktan zevk alacaksın. Ayrıca günlük çevrendeki güzelliğin tadını da çıkaracaksın. Çünkü pembe gözlükler takıyorsun. Bu yüzden başkalarının güzelliğini ve yaratıcılığını görmeye daha yatkınsın.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, özellikle güzel butiklerde ve sanat galerilerinde güzel şeyler almaya istekli olacaksın. Bunun nedeni güzellik takdirinin artması. Sadece bu değil, para kazanmanın yollarını da görebilirsin. Ancak önemli kararlar almadan iyi düşün.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, başkalarıyla konuşmalar teşvik edici ve anlamlı olacak. Daha önce kaçırmış olabileceğin yeni dinamikleri ve bağlantıları görmen kolay olacak. Ancak bir şeyi kabul etmeden ya da önemli kararlar vermeden önce iyi düşün.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, güzel bir gün. Kişisel görüşme için mükemmel bir gün. Hayatta olduğunu ve neye sahip olduğunu takdir edeceksin. Alışveriş yamayı düşünüyorsan ertelemende yarar var. Çünkü ihtiyacın olmaya şeylere değerinden fazla para verebilirsin.

 

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, bir arkadaşından ne kadar hoşlandığını göreceksin. 16 yaşımdayken en iyi 50 arkadaşın vardı. Ancak şimdi arkadaşlarını seçerken daha dikkatli davranıyorsun. Kısacası yeni ve eski dostluklar hakkında farklı deneyimler yaşayabilirsin. Maddi olabilecek bir sürpriz bekle.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, otoritelerle konuşmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırabilirsin. Sözlerin tereyağı kadar yumuşak. Etkilendiler ve sen de öyle. Bir akraba ile ilgili bir sorunu veya can sıkıntısını çözebileceksin. Sevgi ve uyumun evini ve eşinle ilişkin için önemli olduğunu anlayacaksın.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, diğer kültürlerin güzelliğini ve diğer kültürlerin sanatlarını, el sanatlarını ve karşılaşacağınız manzaraları takdir edeceksin. Ancak bir şey almayı düşünüyorsan yarına ertele. Arkadaşlarınla hoş duygular yaşayacaksın.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, başkalarına karşı cömert hissediyorsun. Senden daha şanslı olan herkese yardım etme fırsatını memnuniyetle karşılayacaksın. Önemli bir şey yapma. Tartışmalara veya nahoş kavgalara izin verme. Evindeki bir evsel veya finansal problemi çözme konusunda endişeler yaşayabilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, karşılıklı sevgi güçlü olduğu için eşinle ve yakın arkadaşlarınla yapılan sohbetler kolayca akacak. Birbirlerine karşılıklı olarak değer verilecek. Gelecekteki planlarının geliştirilmesi için toplantıların ve irtibatların önemli olacak. Ancak önemli kararlardan kaçın.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, işte yeni ilişkiler ve ilginç bağlantılar görmek seni şaşırtabilir. İş arkadaşların için çok içten hissediyorsun ve yaptıklarını, yaşamındakileri takdir ediyorsun. Yine de önemli kararlar söz konusu olduğunda karar vermeden iyi düşünmelisin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, güzellik için takdirin sınırsız. Başka insanların sanat ve zanaatlarını görebileceğin müzeler, sanat galerilerini ziyaret etmek için mükemmel bir gün. Keşfettiğin her şeyi seveceksin. Ancak bir şey satın alıyorsan, iyi düşün. Sonra pişman olma.

24 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER