Pearl Sirius’tan 3 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 3 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, sabahları uyandığında, hayatta olmanın ne kadar değerli bir ayrıcalık olduğunu düşün: Nefes almak, eğlenmek, sevmek düşünmek. 3 Temmuz Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcuna geçiyor. 
Çarşamba günü, etrafınızdaki gerçeklik ile kendinizi alçaltmak ve işinizi acele etmeden veya omuz silkmeden yavaşça, düşünceli davranmak zorunda kalacaksınız. Perşembe günü biraz hayal ile hayata dönebilirsiniz. Ama Çarşamba günü yere sağlam basmalısınız. Kayıp, kaçırılan fırsatlar, pratik geliştirmelerine duyulan ihtiyaç nedeniyle tekrar güncellenecek. Çarşamba günü, vaatlerden, yabancılarla toplantılardan veya komşularla olayları tartışmaktan kaçının.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, evde olan bir şey hakkında yoğun görüşlerin var. Belki bir akraban ile yoğun bir konuşma yapabilirsin. Her iki durumda da lütfen önemli bir şeyi kabul etmek ya da yiyecek, yakıt ve eğlence dışındaki herhangi bir şeye para harcamak için kötü bir gün olduğunu bilmelisin.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, işlerin biraz "cansız" olduğunu hissedebilirsin. Sadece akışa geç, ancak önemli hiçbir şeyi kabul etme. Harcamalarını yemek, yakıt ve eğlence ile sınırlandır. Özellikle ırk, politika ve din ile ilgili tartışmalardan kaçın. Çünkü sonucu pek hoş olmayabilir.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, hem Güneş hem de Ay Para Evlerinden birinde, bu yüzden bunun yemek, yakıt ve eğlence dışındaki her şeye para harcamak için kötü bir gün olduğunu bilmelisin. Aynı şekilde, önemli finansal kararları Perşembe gününe kadar ertelemende yarar var.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, hem Güneş hem de Ay senin burcunda. Ancak, günün çoğu için bir Ay Uyarısı var. Bir şey hakkında yoğun ve tutkulu hissediyorsun. Bununla birlikte, önemli bir şeyi kabul etmek veya yiyecek, yakıt ve eğlence dışındaki herhangi bir şeye para harcamak için kötü bir gün.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, bir yere saklamaktan ve enerjini düşük tutmaktan mutlu olacaksın. Çünkü bu daha iyi olacak. İnsanlar sana karşı yoğun ve tutkulu. Ayrıca, herhangi bir karar vermek için kötü bir gün. Önemli kararlar almadan iki kez düşün, olabiliyorsa Perşembe gününe sakla.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, bir arkadaşın güçlü hisler uyandırabilir. Ya da belki grupla uğraşırken bu olabilir. Önemli bir şey kabul etme. Günün çoğu için bir Ay Uyarısı var. Başkalarını kabul et ve onları iyileştirmeye ya da bir şeyler yaptırmak için zorlama. Rahatla.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, patronunla, ebeveyninle ve otoriteyle ilgili ilişkilerin çok yoğun olacak. Herkesle ilgili güçlü ilişkilerin olduğunu hissedebilirsin. Yine de önemli kararlar almak ya da gıda ve yakıt dışındaki herhangi bir şeye para harcamak için iyi bir gün değil. Sakin ol.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, herkes için duygusal bir durum. Çünkü günün çoğunda Ay Uyarısı var. Bu arada, politika, din veya ırk sorunları hakkında hararetli bir tartışma ile karşılaşabilirsin. İyi bir fikir değil, çünkü hiçbir şey çözülmeyecek. Ayrıca önemli kararlar için kötü bir gün.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, ortak mülk, vergi, borç ve sigorta konularında önemli kararlar alma dürtüsüne diren. Miras, irade ve mülkler için de aynı şekilde direnmelisin. Odak noktan, finansal kararlar veya alımlar için kötü bir gün. Perşembe gününü bekle.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, geçinmek için geçin, çünkü hem Güneş hem de Ay sana karşı çıkıyor. Ayrıca bir Ay Uyarısı var. Aşırı tepki gösterme. Önemli bir şeyi kabul etme. Harcamalarını yemek, yakıt ve eğlence ile sınırlandır. Başkalarıyla uyumlu ol.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, işlerin gecikebilir. Bir sağlık sorunu ya da bir evcil hayvanla ilgili bir şey tarafından şaşkın hissedebilirsin. Harcamalarını yiyecek, yakıt ve eğlence ile sınırlandır. Çünkü günün çoğunda bir Ay Uyarısı var. Sinir bozucu ama geçici.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, senin için muhteşem, yaratıcı bir gün! Başkalarıyla görüşmek için harika bir gün. Bu yüzden öğle yemeğine, partilere veya geçici toplantılara davetleri kabul etmelisin. Spor etkinlikleri ve çocuklarla eğlenceli etkinlikler yapabilirsin. Harcamalarını yiyecek, yakıt ve eğlence ile sınırlandır.

3 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER