Pearl Sirius’tan 4 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 4 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, yıldızlar, Ay'ın Yengeç’e girmesinden bu yana bir aile günü ilan ediyor. Güvenlik, ev ve aile özlemimizi uyandıracak. Ayrıca Merkür de Yengeç burcuna geçecek ve orada kalan zaman boyunca duracak. Aile üyelerimizi düşünmemize neden olacak. 
Perşembe, Çarşamba gününe göre çok duygusal bir gün olacak. Fakat bu duygularınızı ve bütçenizi kontrol etmeden zevklere girmeniz gerektiği anlamına gelmez. Dikkatinizi rasyonel para harcamalarına vermelisiniz, aksi takdirde hoş olmayan bir durum veya zorluk olabilir. Perşembe seyahat etmek, yaz tatiline başlamak veya arkadaşlarla buluşmak için iyi bir gün olacak.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, spor veya sosyal bir etkinlik fırsatı beklenmedik bir şekilde, birden bire ortaya çıkabilir. Eğer böyle bir şey yaşarsan, hızlı davran çünkü bu fırsat penceresi kısa olacak. Bu arada, ebeveynler çocuklarının kazalara meyilli bir gün olması nedeniyle ekstra tetikte olsunlar.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, beklenmeyen bir şey evini veya bir kadın akrabanla ilişkini etkileyebilir. Kuşkusuz, onarımlar, tadilatlar, misafirlerin ziyaret edilmesi veya konut hareketleri nedeniyle işler biraz karışık ve telaşlı olabilir. Sabrını koru. Çünkü eğer sakin kalırsan hayat daha kolay olacaktır.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, söylediğin ve yaptığın her şeye dikkat et, çünkü bu senin için kazalara yol açan bir gün. Bununla birlikte, aynı etki parlak ve farklı düşünmeyi de teşvik edebilir. Bazı yaratıcı, özgün fikirler bulabilirsin. Muhtemelen yeni yüzlerle tanışacak ve yeni yerler göreceksin.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, parana dikkat et, çünkü beklenmedik bir şey varlıklarını etkileyebilir. Para bulabilirsin; para kaybedebilirsin. Eşyalarını hırsızlık, hasar veya kayıplardan koru. Alışveriş yapıyorsan makbuzlarını sakla. Başka bir deyişle, beklenmeyen durumlardan kendini koru. 
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Ay, burcunda vahşi, kaçık Uranüs'le dans ediyor. Seni bağımsız hissettiriyor. Ayrıca seni alışılmadık bir şey aramak ister. Çünkü yeni bir şey denemek isteyebilirsin. Bir görevdesin ama ne olduğundan emin değilsin. Eğlenceli ama şaşırtıcı bir görev.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, kuşkusuz biraz sinirli hissedebilirsin. Ay burcunda saklanıyor ve tahmin edilemeyen Uranüs ile tuhaf birliktelik içinde. Bir şekilde ne yapıp yapamayacağını bilmiyorsun. Böyle bir şey. Hiçbir şey hakkında önemli bir şey yapma. Sakin ol.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, bayan arkadaşın seni şaşırtabilir. Ya da belki sıradışı ya da avangard olan yeni birisiyle tanışacaksın. Durum ne olursa olsun, birileriyle olan etkileşimin bir dakika düşünmeni sağlar. Şaşırmış olabilirsin. Cevabında aceleci olma.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, patronlar, ebeveynler ve üst düzey kişiler seni şaşırtan bir şey söyleyebilir veya yapabilir. Savunman sırasında aşırı tepki gösterebilirsin. Bunu yapma, çünkü kontrolünü kaybedeceksin. Bunun yerine, derin bir nefes al. Sakin ol.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, seyahat fırsatları kucağına düşebilir. Tersine, planlı yolculuk bir nedenden ötürü gecikebilir, iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Bunun nedeni, seyahat etmek ve okul açmak söz konusu olduğunda her şey biraz zorlaşabilir. Sabırlı ol.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, bankacılık, paylaşılan mülk, miras, irade ve sigorta konularında iki kez kontrol et, çünkü beklenmeyen bir şey bu alanları etkileyebilir. İyi haber olabilir ya da dolmayabilir. Her iki durumda da uykuda yakalanma. Neler olduğunu bilmek için fazladan çaba göster.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, sana yakın olanlarla -eş, ortaklar ve yakın arkadaşlar- ile ilişkilerde, biraz rahatsızlık duyacağın için, biraz fazla incelik göstermen gerekecek. Birisi en az umduğun bir şeyi yapabilir ve bu seni rahatsız edenilir. Ya da belki tehdit edilebilirsin. Dikkatli ol.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, iş rutininde beklenmedik sıkıntılar yaşayabilirsin. Bilgisayar çökebilir, ekipman arızası, personel sıkıntısı veya beklenmeyen bir şey seni rutinini ayarlamanı zorlayacak. Akıllı ol ve beklenmedik durumlarla başa çıkabilmen için kendine fazladan bir zaman ayır.
4 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER