Pearl Sirius’tan 8 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 8 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 8 Temmuz 2019 Pazartesi günü Venüs ve Uranüs'ün etkisinden dolayı herkes arkadaşça olacak. Yeni girişimlere başlamadan önce olağanüstü taahhütler vermek zorunda kalacaksınız. Muhtemelen haftasonu konuşmalarınız veya düşünceleriniz hayatınızdaki bazı planları veya koşulları değiştirmiş olabilir. Çevrenizdeki insanların istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek ve daha iyi düşüneceksiniz.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, bu hafta, Merkür, Venüs ve Mars'ın hepsi Ateş arkadaşın Aslan'da. Bu senin için iyiye işaret ediyor. Çünkü enerjini artırıyor ve seni hevesli, eğlenceye hazır hale getiriyor. Kuşkusuz, Merkür retrosu eski alevleri hayatına geri çekecek. Bazı sürprizleri bekle.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, hızlı bir gün geçireceksin. Evine, ailene ve özel hayatına odaklanmalısın. Beklenmeyen bir şey olabilir. Umarım hoş bir şeydir. Beklenmeyen birşeyler yaşayabilirsin. Ailenden birisi sana şaşırtıcı haberler verebilir. Evin için itici birşeyler satın alabilirsin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, her ne kadar paraya odaklanmış olsan da, nakit akışı ve değerlerin 3 gezegen tarafından seni dışarı çıkıp bir şeyler yapmaya zorluyor. Biriyle konuşmalısın, çünkü güçlü bir etki yaratacaksın. Kuşkusuz, Merkür retrosu gecikmeler, karışık iletişim ve karışıklık yaratabilir. Yeni ve hoş bir şey yaşayabilirsin. 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, para ve nakit akışı ile ilgili sorunların tahmin edilemez görünüyor. Belki de cesaretsizce bir şeyler alabilirsin. Ayrıca bir yandan para kazanmanın ya da daha iyi ücretli bir iş almanın bir yolunu görebilirsin. Öyleyse, daha önce çalıştığın veya daha önce iletişim kurduğun yerlere bak, çünkü eski fırsatlar en iyi sonucu verir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, 3 gezegen şimdi senin burcunda; Merkür, Venüs ve Mars. Güneş, senin alçaktan olmanı istemesine rağmen. Eski ortaklardan ve eski arkadaşlardan iletişim olasılığı yüksek bir gün olacak. Biraz zorlayıcı veya müdahaleci olabilirler. Bu arada, sürpriz bir karşılaşma veya davet seni memnun edebilir.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, popüler bir zaman olmaya devam ediyor. Ancak gizli bir enerji oyunda. Bunu senin avantajına dönüştürecek şekilde araştırma yapma, ders çalışma ve sahne arkasında çalışma ile yararına kullanabilirsin. Gizli aşk yaşayanların aşkı ortaya çıkabilir.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, eski arkadaşların tekrar hayatına dönebilir. Yaratıcı ya da sanatsal biriyle karşılaşman seni memnun edecek ve görmezden gelmek zor olacak. Bu, dünyanda beklenmeyen veya şaşırtıcı bir şey getirebilir. Bu arada, patronlar, ebeveynler ve üst düzey kişileri etkileyebileceğin bir gün.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, eski bir konuyu patron veya ebeveyn ile yeniden şekillendirebilirsin. Eğer öyleyse, aklını kullanacaksın. Otorite konumundaki biri senin için kefil olur ya da seni seçer. Aslında, bu seni şaşırtabilir. Sana gelen her şey için mutlu ol.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, ani bir şekilde seyahat fırsatı yakalayabilirsin. Ya da bir kursa katılma veya bir şey okuma şansın olabilir. Çalışmak ve yazmak için mükemmel bir gün çünkü proaktif ve olumlu hissediyorsun. Hatta kendini kaplan gibi hissediyorsun. 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, paylaşılan mülk, miras ve benzeri konular hakkında güçlü görüşlerin var. En iyi çıkarlarını savunmaya hazırsın. Sürpriz bir hediye ara veya başka bir kaynaktan bir iyilik iste. Yani pazarlık etmek için mükemmel bir gün. 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, eşinle, ortaklarınla ve yakın arkadaşlarınla ilişkilerin tahmin edilemez görünüyor. Birisi en azından umduğun bir şeyi yapabilir veya söyleyebilir. Eski dostlar ve geçmişten gelen eski ortakların seni koruyabilirler. Ya da belki eşin ile eski bir sorun yaşayabilirsin. Umarım, her şey yolunda gider çünkü Venüs işleri yumuşatacak.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, patronundan sürpriz bir zam ya da övgü seni memnun edecek. Merkür'ün geri dönüşünün gecikmelere, saçma hatalara ve işteki donanım bozulmalarına neden olmasına rağmen, çok çalışmak isteyeceksin. Hızlı ve sıkı çalış. Çünkü iyi davranış için zaman ayır.

8 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER