Balık’ları 11-17 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Balık’ları 11-17 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Balık, bu hafta size türbülans getirecek, çünkü gezegenler size olumlu ve olumsuz çeşitli etkiler bırakıyor. Yeni işbirlikleri tercih edilmezken, aşk hayatınızda ortaya çıkacak olumsuz duyguları kontrol etmek için rasyonel düşünmeyi kullanmalısınız. Hafta sonu engeller ve gecikmeler bekliyoruz. Sabır ve zaptetmek, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur ve arkadaşlarınızla ve ailenizle rahat bir Pazar geçirmenizi sağlar. Bu aynı zamanda hayatınızı paylaştığınız kişiye veya sizi ilgilendiren birine olan ilginizi ifade etmek için iyi bir gün olacaktır. 

İŞ VE FİNANS 
Kendi kontrolünüzde kalmayı başarmanız koşuluyla, profesyonel işleriniz bu hafta iyi geçecek. Müzakerelerde başarılı olmak veya işbirliklerinizin gelişmesine yardımcı olmak istiyorsanız kesin, doğrudan ve kararlı olmanız gerekir. Aşırı tepki vermeye eğilimli olacağınız için iyi bir davranış sürdürmeye çalışın. Gezegensel ayar size biraz baskı uygulayacaktır. Mali durumunuzda sağduyulu ve iyi bir plana sahip olmanız gerekir. Plana sadık kalın ve her şey yoluna girecek.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER