Başak Burcu 26 Ekim-1 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Başak Burcu 26 Ekim-1 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Sevgili Başaklar, bu hafta baştan çıkarıcı gücünüzün geçmişte daha iyi anlar gördüğünü ve radikal bir makyaj yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak bu adımı atmadan önce aynada görmek istediğiniz yansımayı biraz düşünün. Gerçekçi olmalısınız. Bazen biraz kibirli olabiliyorsunuz ve sevdiklerinizi sizden uzaklaştırıyorsunuz. Süper kahraman olduğunuzu düşünmeyin. Çünkü bu gurur hayatınızın kontrolünü ele geçirebilir. Başaklar özgürlüklerini severler. Gerçekten gittiğiniz yerler veya gördüğünüz insanlar hakkında açıklama yapmak istemezsiniz. Bekar Başaklar, hayatınızdan, yerleşik bir evliliğin tadını çıkaracağınızdan daha fazla zevk alacaksınız. Mevcut pozisyonunuzda kalmak için çok mücadele etmeniz gerekecek. Bu hafta sizin için biraz zahmetli görünüyor Başak, ama yapacağınız tüm çabaların sonunda buna değecek. Sizden daha bilge veya daha deneyimli olanları dinlemelisiniz. Tavsiyeleri gerçekten değerli ve bunu bir saldırı olarak görmemelisiniz. Mükemmel olduğunuzu sanıyorsunuz fakat kusurlarınızı fark edeceksiniz. Banka ile bazı evrak işlerini yapmak zorunda kalırsanız, sizin lehineize bir hata olabilir. Ancak, dürüst olmayı ve revizyon istemeyi tercih edeceksiniz. Gelecekte gerçekten kimsenin dikkatinizi çekmesine ihtiyacınız yok.

Oldukça sağlıklı olacaksınız ve refahınız bu hafta herhangi bir aksaklık yaşamayacak. Bir şey ters giderse, vücudunuz size bir işaret göndererek size haber verecek.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER