Boğa Burcu 26 Ekim-1 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Boğa Burcu 26 Ekim-1 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Sevgili Boğa, bu yeni hafta kendine güven dolu görünüyor. Aşkta, her şeyi kontrol altında tuttuğunuzu ve eşinizin sözünüzle arzularınızı yerine getireceğini düşünüyorsunuz. Bu anlamda yıldızlar, zaman zaman aklınızı devralan iç diktatörünüzü ortadan kaldırmanızı tavsiye edecek. Bir yılanı hipnotize edebileceğinizi düşünüyorsunuz ve hayvanın size karşı dönebileceğini ve zehiriyle sizi ısırabileceğini unutuyorsunuz. Bekar Boğalar, kendinizi çok eğlenceli durumlarda bulacağınız yoğun günlerle başa çıkacaksınız. Ancak en tatlı kokulu çiçek kök salan çiçek olmayacak.

Ekim ve Kasım arasındaki köprü, para ve iş konularında belli bir yorgunluğa neden olabilir. Rutinleriniz, gerçeği gözden kaçırmanıza neden olabilir. Keşfetmek için yeni fırsatlar arayabilirsiniz. Kalbinizde, egzotik topraklarda hazinelerin peşine düşmek isteyen, ancak belirlenen yoldan çıkmadan bir maceracı var. Enerjinizi zayıf projelere boşa harcamayın, sağlam adımlarla ilerleyin veya hiç yapmayın. Finansal düzeyde iniş çıkışlarınız olacak. Reklamın üzerinize uygulayacağı çekim hipnotize edici ve sağlıksız olacak. Bu, hesaplarınızın donmasına neden olabilir. Hangi satın alımlarınızın gerçekten gerekli ve hangilerinin sadece itici güç olduğunu analiz edin.

Çoğu Boğa burcu günlük işlerinde denge duygusunun değiştiğini görebilir. Ve bu sık sık oluyorsa, bir doktora danışmalısınız. Çünkü kulağınızdaki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER