Adana Rotary Meslek Hizmetleri Ödülü Kamışlı’nın

Adana Rotary Meslek Hizmetleri Ödülü Kamışlı’nın

GAZETTE- Tüm dünyada topluma karşılıksız hizmet eden, iş ve meslek sahibi, çevresinde önder kişilerden oluşan Adana Rotary Kulübü’nün 2019- 2020 dönemi “Meslek Hizmetleri Ödülü” Adanalı işadamı Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı’nın oldu.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan ve Adana’ya 150 milyon dolarlık yatırımla kazandırdığı Esas 01 Burda Alışveriş Merkezi ile kente değer katan  Adanalı işadamı Erhan Kamışlı, HiltonSA Otel’de gerçekleştirilen ödül törenine annesi ve uzun yıllar Adana Ticaret Odası Başkanlığı görevi ile kente önemli hizmetlerde  bulunan Fethi Kamışlı ile birlikte katıldı.
Adana Rotary Kulübü Başkanı Mutlu Doğru, ödül töreninin açılışındaki konuşmasında,  Erhan Kamışlı’nın Adana’nın yetiştirdiği değerli bir işadamı olduğuna vurgu yaparak,  babası Fethi Kamışlı’ya hitaben,   “Memleketine böylesine faydalı işler yapan bir evlat yetiştirdiğiniz için teşekkür ediyor, kutluyoruz” dedi. Doğru, Erhan Kamışlı’ya hitaben sürdürdüğü konuşmasında şunları kaydetti:
 “Meslek hayatınız boyunca yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere  örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekteki yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor, özellikle yeni genç meslek sahiplerini yüreklendirip, onların da yararlı çalışmaları için önder oluyorsunuz. Adana Rotary  kulübü  olarak;  iş ve meslek onurunuzu, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealinizi yücelten bu katkınızı şükran ile anıyor ve bugün takdim edeceğimiz Rotary Meslek Hizmetleri ödülü ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz.”
Adana Rotary Kulübü geçmiş dönem başkanlarından olan Meslek Hizmet Komitesi Başkanı Uğur Paksoy ise yaptığı konuşmada,  Erhan Kamışlı’yı neden meslek hizmetleri ödülüne layık gördüklerini anlattı. 
Daha sonra bir konuşma yapan İşadamı Erhan Kamışlı ise, Êsas Holding olarak yurt içi ve yurt dışında yaptıkları yatırımlar hakkında bilgi verdi. 7 ülkede 11 bin çalışanlarının bulunduğunu, AVM’lerdeki çalışanlarıyla birlikte bunun 22 bin olduğunu belirten Erhan Kamışlı, konuşmasının devamında Adana Rotary Kulübü Meslek Hizmetleri Ödülü’nün kendisi için büyük anlam ifade ettiğini belirterek, teşekkür eti.
Konuşmaların ardından Erhan Kamışlı’ya ödülünü Guvarnör Yardımcısı Mustafa Şendağ ve Kulüp Başkan Mutlu Doğru eşleri ile birlikte verdiler.  Başkan Mutlu Doğru, Erhan Kamışlı’nın çiçeğini ise babası Fethi Kamışlı ve annesi Mesure Kamışlı’ya takdim etti.
ERHAN KAMIŞLI 
Ulusal ve uluslararası  yatırım imkanlarına odaklanmış, Türkiye'nin lider yatırım gruplarından birisi olan Esas Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışl, 1964 yılında Adana'da doğdu. Adana Ticaret Odası eski başkanlarından Fethi Kamışlı’nın oğlu, Emine Sabancı Kamışlı'nın eşi, Şevket Sabancı'nın damadı olan Erhan Kamışlı, California State Üniversitesi Pazarlama ve Uluslararası İşletme Bölümü'nden mezun oldu. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurt dışında toplamda 2.5 milyar Euro yatırımla, 927 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atıyor.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER