Adana Final’in Şampiyonları

Adana Final’in Şampiyonları

GAZETTE- Adana Final Okulları, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 2019’da Türkiye genelinde ilk 50’de 1 öğrenci 2 derece; ilk 100’de 3 öğrenci 4 derece; ilk 1000’de 13 öğrenci, 37 derece ile eğitimin mihenk taşı olmaya devam ediyor.

Eğitimdeki 39 yıllık deneyimini donanımlı kadrosu ile birleştiren, yeni sınav sistemine hızlı bir şekilde uyum sağlayan Adana Final Okulları, bu başarıları ile Adana’nın gururu oluyor.
Üniversiteye Giriş Sınavı sonuçlarına göre, Adana Final Okulları öğrencilerinden Nisa Gül Saltan Türkiye 23.’sü ve Adana 1.’si, Yüksel Alp Üstün Türkiye 84.’sü, Utku Arda Akıncı Türkiye 98.’si, Özge Sekreter Türkiye 102.’si, Sude Konyalıoğlu Türkiye 214.’sü, Tuğçe Arı Türkiye 347.’si, İmren Altınay Kavlak Türkiye 533.’sü, Esin Sakarya Türkiye 539.’su, Bilge Özmü Türkiye 623.’sü, Berkay Acar Türkiye 872’si, Ezgi Çilingiroğlu Türkiye 921.’si, Şeyma Zeynep İncecik Türkiye 932.’si, Bengü Filiz Tekerek Türkiye 975.’si oldu. 
FİNAL’DE BAŞARI BİR GELENEKTİR
Başarının bir geleneğe dönüştüğü Final’de, akademik, kültürel ve sportif faaliyetlerde hep daha iyisi için çalıştıklarını vurgulayan Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, “Çeşitli alanlarda derece yapan tüm öğrencilerimizi; emeği geçen idareci ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarımızda hep yanımızda olan ve destekleyen sayın velilerimize teşekkür ederiz” dedi.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER