Beyceli Anadolu Lisesi'nde Söyleşi Tadında Bilim Saati

Beyceli Anadolu Lisesi'nde Söyleşi Tadında Bilim Saati

HABER MERKEZİ- Sarıçam’ın parlayan yıldızlarından Sarıcam Beyceli Anadolu Lisesi, pandemi kuralları kapsamında sosyal etkinlik yapmaya devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hilal Erkuş, "Söyleşi Tadında Bilim Saati” etkinliği kapsamında online olarak öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

TÜBA Üstün Başarılı Bilim İnsanı seçilen ve Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanı ödülünü alan Akdeniz Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hilal Erkuş, Beyceli Anadolu Lisesi öğrencilerine öğrencilik yılları meslek hayatındaki anıları ve mesleğin avantajlı yönlerinden bahsedip bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Beyceli Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yıldız Akman pandemi kuralları gözetilerek  sosyal etkinliklerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Pandemi sürecinde  Okulumuzda "Söyleşi Tadında Bilim Saati" çevrim içi programımız ile öğrencilerimizin  her alanda olduğu gibi bilimsel alanda da vizyonlarını genişletebilme çabası içerisindeyiz. Bu anlamda  Okulumuz öğretmen ve öğrencileri,  Prof. Dr. Hilal Erkuş ile  "Söyleşi Tadında Bilim Saati" çevrim içi programımızı gerçekleştirdik. TÜBA Üstün Başarılı Bilim İnsanı seçilen ve Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanı ödülünü alan Akdeniz Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi  Sayın Prof. Dr. Hilal Erkuş, öğrencilerimle bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Prof. Dr. Hilal Erkuş’a başta şahsım olmak üzere  okulumuzun tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz adına minnettarlığımızı ifade ederek çok teşekkür ediyorum” dedi. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER