Gündoğdu LGS Türkiye birincisi

Gündoğdu LGS Türkiye birincisi

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 2020 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav sonuçları açıklandı. Adana Gündoğdu Koleji geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede LGS Türkiye Birincisi oldu.

Gündoğdu Holding-Vakıf’ı tarafından yapılan açıklamada “Gündoğdu Vakfımızda başarı geleneği bozulmadı. Geçtiğimiz sene Türkiye birinciliğinin ardından bu yıl da öğrencimiz Ömer Ahioğlu bir buçuk milyon öğrencinin katıldığı LGS’de bütün soruları doğru cevaplayarak 500 tam puanla Türkiye birincisi olmuştur. Tüm öğretmenlerimizi, velilerimizi ve öğrencilerimizi kutlarız” denildi.

DR. GÜNDOĞDU: BAŞARI GELENEĞİ DEVAM EDİYOR
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Vakfımızın eğitim alanında başarı geleneği devam ediyor. Geçen seneki Türkiye birinciliğimizin ardından, bu yıl da öğrencimiz Ömer Ahioğlu 1,5 milyon öğrenci kardeşimizin katıldığı LGS sınavlarında tüm soruları cevaplayarak kendinden önceki ağabeyleri, ablaları gibi yine Türkiye birincisi olmuştur. Vakfımız adına bu başarıda emeği geçen tüm yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi, velilerimizi en içten duygularımla kutluyorum. Bizim işimiz eğitim ve bunu en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Sınavlarda alınan başarılar verilen eğitimin meyvelerini almaktır” dedi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER