AKAMDER’e anlamlı ödül

AKAMDER’e anlamlı ödül

HABER MERKEZİ- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve İl Müdür yardımcısı Ahmet Abdullah Sezen, AKAMDER’ e ziyarette bulundu.


AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan, Başkan Yardımcısı Muzaffer Umut ve Başkan Yardımcısı Şaban Burak ziyarette hazır bulundular.

Özer açıklamasında, “Geçmişten günümüze her yıl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sosyal hizmetlere bağlı destek kuruluşlarındaki gençler, Rehabilitasyon merkezlerindeki insanlar, kadın sığınma merkezlerindeki kadınlar ve yuvalarda bakımda bulunan çocuklara desteklerini sürdüren AKAMDER e teşekkür borcumuzdur. Bundan sonrada desteklerini yanımızda görmek istiyoruz. Bizlerde kurum olarak "Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, müreffeh bir toplum için; güçlü aileler, mutlu bireyler, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen, buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, sosyal riskleri önleyici sosyal yardım ve hizmet çalışmalarını yürüten, bu hizmetleri ihtiyaç sahiplerine hızlı ve kaliteli sunma gayretinde olacağız” dedi. 

AKAMDER’İ DUYGULANDIRAN ÖDÜL

Başkan Karslıoğlu ise, “Adana Kamu Müteahhitleri olarak sektör dayanışması ve sorunların çözüm noktasındaki çalışmalarımız haricinde sosyal sorumluluklarımıza büyük önem vermekteyiz. Bu manadaki gayretlerimizin ağırlığını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kurumlara desteğimiz almaktadır. Bu destek kurumlarındaki insanlarımıza yardımcı olmak bizler için birer vazifedir. Bizler lüks otellerde birbirimiz ağırlamanın dışındayız. Bunun yerine yaşlılarımız çocuklarımız gençlerimiz ve çocuklarımızlar birlikte olmaktır. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün bu teşekkür plaketi ve ödülü bizleri çok duygulandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Desteklerimiz bundan sonrada sürecektir” açıklamasında bulundu.

 

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER