Başkan Deniz’in mutlu günü

Başkan Deniz’in mutlu günü

Adana Geri Dönüşümcüler Esnaf Odası ve Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi Başkanı Kemal Deniz, oğlu Zeynel ile gelini Fatma’nın düğününde ailesi, dostları ve esnaf arkadaşları ile mutlu bir gece yaşadı.

HABER MERKEZİ- Beyazsaray Beyaz Tepe VIP Salon’daki muhteşem geceye Seyhan Belediye Başkanı Mehmet Akif Akay, Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç, Yüreğir Belediye MHP Meclis Üyesi Ruçhan İlvan da geceye bizzat katılarak, genç çiftlere hediyelerini takarak tebrik ettiler.

Gecede,  Adana ESOB Başkan Niyazi Göğer, Başkan Yardımcısı, Oto Galericiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Güveloğlu,  Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası ile Seyhan ve Yüreğir Sanayi Siteleri Başkanı Muhittin Doğan, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Adana Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay, Adana Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Şefik Arslan, Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanı Ali Süme, S.S. Kuzey Adana ESKK Kooperatifi 2.Başkanı ve Şoförler Odası Başkanı Adayı Tahir Alparslan ile çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcileri ile seçkin davetli grubu da katılarak Başkan Kemal Deniz ile Fatma – Zeynal Deniz çiftini yalnız bırakmadılar.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ESKKK Güney Bölge Birliği ve Sarıçam ESKKK Başkanı Muhammed Yalçın, ESOB Başkan Yardımcısı ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Ünsal Perçin, ESOB Eski Başkanı ve Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Oğuz Başman, Saatçiler, Matbaacılar ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Celal Konuş, Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Selim Gök, Adana 2.No’lu ESKK Kooperatifi Başkanı Yusuf Ziya Üçdağ, Yorgancılar Esnaf Odası Başkanı Yahya Yılmaz, Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Sefa Barış, Çevre Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin ile çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcileri de çelenk ve mesaj göndererek, Fatma- Zeynel Deniz çiftinin mutluluğuna ortak oldular.

 

Başkan Deniz, mankenlere taş çıkartacak kadar yakışıklı oğlu Zeynel ile güzeller güzeli gelini Fatma’nın düğün merasiminde, gelini ve oğlu ile dost, akraba ve arkadaşları ile karşılıklı oynayarak mutluluğunu katladı. 

Deniz, geceye bizzat gelerek kendilerini yalnız bırakmayan, belediye başkanları başta olmak üzere, siyasi parti temsilcileri, esnaf odası başkanları, esnaf dostları, arkadaşları ve akrabalarına ayrı ayrı teşekkür ederek, “Allah herkese böylesi mutlu bir gece ve hayırlı bir düğün yaşamayı nasip eylesin. Düğünümüze gelen, gelemeyen, mesaj ve çiçek gönderen, kalbi bizimle olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER