Buğday çeşidinin ıslahçı hakkı payı ve tohum üretim hakkı ihale usülüyle satılıktır

Buğday çeşidinin ıslahçı hakkı payı ve tohum üretim hakkı ihale usülüyle satılıktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Antalya Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adına tescilli Koç 2015 Ekmeklik Buğday çeşidinin Islahçı Hakkı Payı (Royality) ve Tohumluk Üretim Hakkı Satışı,  10  yıl süre ile 8213 Sayılı Döner Sermayeli İşletmeler İhale Yönetmeliğinin 2 ve 29/c maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak.

İhale, 22 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te Demircikara Mah. Paşakavakları Cad. No :11 Muratpaşa/Antalya adresinde gerçekleştirilecek.
İhaleye katılmak isteyenler, şartnameyi Müdürlüğün Ürün Değerlendirme ve Satış Biriminden temin edebilir.

Detaylı bilgi için tıklayın:

Buğday çeşidinin ıslahçı hakkı payı ve tohum üretim hakkı ihale usülüyle satılıktır - ILN01384714 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/798416/ihale-duyurulari/kullanim-hakki-ve-isletme-haklarinin-kiraya-verilmesi/bugday-cesidinin-islahci-hakki-payi-ve-tohum-uretim-hakki-ihale-usuluyle-satiliktir-


Kaynak: https://www.ilan.gov.tr 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER