Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Alacak

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Alacak

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre, Çağ Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma  Yönetmeliği  hükümleri uyarınca ilanda  belirtilen  kadrolara  tam  gün statüde  çalışacak öğretim üyeleri  alacak. Başvurular  ilanın  Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren  15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü  belirten  bir  dilekçenin  ekinde,  YÖK  formatlı  özgeçmiş,  öğrenim  durumunu  gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekiyor.


Detaylı bilgi için tıklayın:

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi alacak - YOK841979 / Personel Alımı, Akademik Kadro ve Eğitim İlanları / Akademik Personel Alımları / Öğretim Üyesi Alımları (Prof., Doç., Dr. Öğretim Üyesi – ilan.gov.tr – Türkiye’nin İlan Portalı 

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER