ÇİSAM’dan öğrencilere yönelik eğitim

ÇİSAM’dan öğrencilere yönelik eğitim

GAZETTE- Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Çukurova Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÇİSAM) eğitim seminerleri devam ediyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Az Tehlikeli Sınıf 1 Kurulu tarafından düzenlenen eğitim seminerlerine öğrenciler, idari ve akademik personeller katıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği Az Tehlikeli Sınıf 1 Kurul Başkanı Prof. Dr. Mikail Baylan yönetiminde Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi ve Yüksekte Çalışanlara İSG eğitimi verildi.
TEMEL İSG EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
İletişim Fakültesinin akreditasyonu çerçevesinde lisans öğrencilerine yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi. İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi kurulunda görevli İSG Uzmanı Prof. Dr. Ekrem Atakan tarafından verilen eğitim İletişim Fakültesi amfisinde gerçekleştirildi.
PERSONELE İSG EĞİTİMİ VERİLDİ
Çukurova Üniversitesinde tüm birimlerde yüksekte çalışma yapan personele yönelikte İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi. Yüksekte Çalışanlara İSG eğitimini ÇİSAM’da görevli İSG Uzmanı Zeynep Yücein Öztürk Akif Kansu Toplantı Salonunda verdi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER