Elban, imamoğlu ilçesini ziyaret etti

Elban, imamoğlu ilçesini ziyaret etti

HABER MERKEZİ- Vali Süleyman Elban, bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini İmamoğlu ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretle sürdürdü.


İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Can Altundarak’ın da katıldığı ziyarette ilk olarak İmamoğlu Kaymakamlığını ziyaret eden Elban, burada İmamoğlu Kaymakamı Mehmet Aksu ve Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı.

Kaymakamlık ziyareti sırasında İmamoğlu ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalar, vatandaşlara verilen hizmetler ve planlanan projeler hakkında detaylı bilgiler edinen ve çeşitli değerlendirmelerde bulunulmasıyla ziyaretini sona erdiren Elban, ardından İmamoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde, ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında yetkililerden bilgiler alan Elban, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşaması, toplumun birlik ve beraberliğinin muhafazası için yüksek vazife şuuru ile hizmet veren tüm emniyet güçlerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına gerçekleştirdiği inceleme ziyaretiyle sürdürdü. İnşaatın son durumu hakkında yetkililerden bilgiler alan Elban, vatandaşların kamu hizmetlerini daha donanımlı fiziki koşullara sahip bir binada almaları için İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatının kaliteli ve sağlam bir şekilde bitirilmesi ve bir an evvel hizmete açılması yönünde talimat verdi.

İlçeye gerçekleştirdiği ziyaretini İmamoğlu İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretiyle sürdüren Elban, burada ilçe genelinde gerçekleştirilen asayiş çalışmaları hakkında yetkililerden detaylı bilgiler aldı. Gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemelerin ardından bir değerlendirmede bulunan Elban; Adana’yı tüm ilçeleriyle beraber bulunduğu noktadan çok daha iyi noktalara taşıma gayretiyle iş birliği içinde çalışacaklarını belirtti. İlçenin gelişmesi, kamu hizmetlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi, vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla Adana’ya tüm ilçeleriyle birlikte daima hizmet edeceklerini belirten Elban, ilçede bu amaca hizmet etmek için çalışan başta Kaymakam Mehmet Aksu olmak üzere ilçede görev yapan tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edip çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

Değerlendirmesini tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgınıyla mücadelenin ülkemizde de tüm hızıyla sürdürüldüğüne dikkat çekerek devam ettiren Elban, “Salgın tehdidinin ortadan kaldırılabilmesi için vatandaşlarımıza maske, fiziki mesafe ve hijyen kurallarına uymaları hususunda sık sık hatırlatmalarda bulunulması gerekiyor.” dedi.

adem, adem aköl, adem aköl kimdir, Fatma inci gül, inci gül, inci, haber, gazete, gazette, manşet, gazete manşetleri, recep tayyip erdoğan, ömer çelik, adana, büyükşehir, zeydan, zeydan karalar, soner çetin, fatih Mehmet kocaispir, akif kemal akay, türkiye, meclis, siyaset, oy, sağlık, anabülten, ekonomiadem, adem aköl, adem aköl kimdir, Fatma inci gül, inci gül, inci, haber, gazete, gazette, manşet, gazete manşetleri, recep tayyip erdoğan, ömer çelik, adana, büyükşehir, zeydan, zeydan karalar, soner çetin, fatih Mehmet kocaispir, akif kemal akay, türkiye, meclis, siyaset, oy, sağlık, anabülten, ekonomi

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER