KAPAUM ilk kurum içi protokolünü İletişim Fakültesi ile imzaladı

KAPAUM ilk kurum içi protokolünü İletişim Fakültesi ile imzaladı

HABER MERKEZİ- Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Mesleki Çalışma ve Dayanışma Çalışma Grubu (MEDA) ile Çukurova Üniversitesi Kariyer Planlama, Araştırma ve Uygulama Merkezi (KAPAUM) arasında işbirliği protokolü imzalandı.


Faaliyet süresi boyunca ilk defa bir fakülte ile işbirliği yapan KAPAUM adına Merkez Müdürü Doç. Dr. Oğuzhan Kırdök, İletişim Fakültesi adına ise İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nüket Elpeze Ergeç protokolü İletişim Fakültesi toplantı salonunda imzaladılar.

Protokol kapsamında, her zaman kullanılabilecek arşiv paketi biçiminde video serileri hazırlanması hedefleniyor. Hazırlanacak video serileri Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi web sayfası https://iletisim.cu.edu.tr ile KAPAUM web sayfası https://kariyer.cu.edu.tr üzerinden yayınlanacak.

Aynı zamanda video serileri, Çukurova Üniversitesi İnternet Televizyonculuğu Atölyesi (ÇÜİTA) bünyesinde arşiv podcast serilerine dönüştürülecek ve Radyo Üniversitede de kullanılacak.

İmzalanan bu protokol ile “İletişim” ana başlığı altında mesleki saygınlık, meslek etiği, kurum kültürü, uyumlanma, marka değeri, örgütsel yapı, organizasyon yapısı, üretilen hizmetler, kalite uygulaması, hedef, misyon, vizyon, CV hazırlama, kariyer planlama, mülakat becerileri gibi kavram ve konular doğrultusunda Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin mesleki gelişimlerine yardımcı olmak amaçlanıyor.  

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER