SAKA üyeleri Tuncel’i ziyaret etti

SAKA üyeleri Tuncel’i ziyaret etti

HABER MERKEZİ- Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Meryem Tuncel’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Stratejist Akademisyenler Derneği (SAKA) Yöneticileri Tuncel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tuncel, Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’nin Adana'ya ve Ülkemize başarılı çalışmalarla katkı sağlayıp, lider eğitim kurumu olmaya devam edeceğini söyledi.


Tuncel, Stratejist Akademisyenler Derneği Genel Başkanı Dr. Berat Akıncı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Rektörlük Senato Toplantı Salonu’nda ağırladı.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlükaplan ve Prof. Dr. Süha Berberoğlu’nun da katıldığı ziyarette SAKA hakkında bilgi veren Dr. Akıncı, akademisyenlerden oluşan derneğin dünyanın temel sorunlarına çözüm bulmak ve bunları öncelikle yakın coğrafyadan başlamak üzere yaymak adına faaliyet gösterdiğine dikkat çekti. Yeni ve yenilikçi bir hareket olduklarından söz eden Dr. Akıncı, Tuncel’e görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Tuncel de Genel Başkan Dr. Akıncı ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’nin Adana'ya ve Ülkemize başarılı çalışmalarla katkı sağlayıp, lider eğitim kurumu olmaya devam edeceğini söyledi. Çukurova Üniversitesi mezunu kimliğiyle her zaman gurur duyduğunu ifade eden Tuncel, bu markanın daha iyi yerlerde olması için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte olacaklarını, öğrencilerinin donanımlarını geliştirmek ve bunlara katkı sağlamak isteyen her kuruluşa kapılarının açık olduğunun vurgusunu yaptı. Ziyaret Dr. Akıncı’nın Tuncel’e, Dr. Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görenlerin el emeği seramik kaftan figürü hediye etmesi ve anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER