Saygılı: “Hadi oradan başka kapıya”

Saygılı: “Hadi oradan başka kapıya”

Platform Adana Başkanı Ramazan Saygılı, emekli 103 amiralin imzalı açıklamasına sert tepki gösterdi.

3 Nisan gecesi emekli 103 amiralin ortak bildiri yayınlamasıyla ilgili bir tepki de Platform Adana Başkanı Ramazan Saygılı’dan geldi. Yayınlanan bildiri yazısının ardından, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bildiriyi hazırlayan amiraller hakkında Re’sen soruşturma başlattı. Platform Adana Başkanı Ramazan Saygılı, imzacı amiralleri darbeci olarak niteleyerek, yaptıkları açıklamaya sert tepki gösterdi.

Türk milletinin darbe defterini 15 Temmuz’da kapattığını söyleyen Saygılı, “Millet iradesine ve geleceğimize yön vermek isteyenler, yekvücut olan milletimizin dik duruşundan nasiplerini alırlar. Vesayetçi ve darbe çağrısı yapan veya düşüncesi oluşturan bu tür gayretler, milletimizden geri dönmüştür. Ülkemizi Suriye ve Irak gibi istikrarsızlaştırmak isteyenler, hadi oradan başka kapıya gitsinler. Ne bizler, ne iş dünyası, ne STK’lar ne de aziz milletimiz, üreten, büyüyen, güçlenen Türkiye’nin önünde kimsenin takoz olmasına müsaade etmeyiz. Tüm toplum kesimlerimizle, 83 milyon omuz omuza, üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER