Tuncel’den ilçe kampüslerine ziyaret

Tuncel’den ilçe kampüslerine ziyaret

HABER MERKEZİ- Göreve atandığı günden itibaren Çukurova Üniversitesinin fakültelerine ziyaretler gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, ilçelerde bulunan fakülte ve meslek yüksekokullarında da incelemelerde bulundu. Bu kapsamda ilçe ziyaretlerinin ilki Ceyhan oldu. Tuncel, Ceyhan Veterinerlik Fakültesi, Ceyhan Mühendislik Fakültesi ve Ceyhan Meslek Yüksekokulunda akademik ve idari personelle tanıştı. Ardından da Tuncel, Kozan Kampüsünde MYO ve İşletme Fakültesinde incelemelerde bulundu. 


CEYHAN KAMPÜSÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tuncel’in ilçe ziyaretleri kapsamındaki ilk ziyaret Ceyhan Veterinerlik Fakültesine oldu. Dekan Prof. Dr. Mehmet Çelik ve akademisyenlerle bir araya gelen Tuncel, akademisyenlerin ve idari personelin sorunlarını dinledi.

Tuncel’in ikinci ziyareti ise Ceyhan Mühendislik Fakültesine oldu. Fakülte binası toplantı salonunda akademisyen ve idari personellerle bir araya gelen Tuncel eğitim öğretim faaliyetleri hakkında Dekan Prof. Dr. Ahmet Mahmut Kılıç’tan brifing aldı. Laboratuvar ve derslikleri de gezen Tuncel, eğitim öğretimin iyileştirilmesi adına acil yapılması gerekenler hakkında bilgi aldı. Tuncel aynı kampüs içerisinde yer alan Ceyhan Meslek Yüksekokuluna da ziyarette bulundu. Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Deniz Yıldırım, akademisyenler ve idari personel ile sohbet etti.

KOZAN KAMPÜSÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU 

Tuncel’in bir başka kampüs ziyareti ise Kozan İlçesi’nde bulunan Kozan MYO ve Kozan İşletme Fakültesi oldu. Aynı kampüs içerisinde hizmet veren Fakülte Dekanı Prof. Dr. Serkan Yılmaz Kandır ve Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Saliha Kırıcı, Rektör Prof. Dr. Tuncel’e brifing verdi.

Tuncel kampüs altyapısı ve eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili incelemelerde bulunarak çözümü için çalışacaklarını ifade etti.

     

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER