Uğur Okulları Adana Kampüsü farkındalığa devam ediyor

Uğur Okulları Adana Kampüsü farkındalığa devam ediyor

HABER MERKEZİ- Uğur Okulları tarafından başlatılan ‘’Kitap Benim’’ projesine verdiği destek ile büyük ses getiren Uğur Okulları Adana Kampüsü, kitap okumaya dikkat çekme faaliyetlerine ‘’Sıradışı Meydan Okumalar’’ ile devam ediyor.


‘’Kitap okumak eğlencelidir, kitaplar da her yerde ve her koşulda okunabilir’’ düşüncesinden yola çıkarak oluşturulan farkındalık çalışması Sıradışı Meydan Okumalar, sosyal medyada meydan okumak ve sıra dışı okuma yarışmasına katılmak şeklinde iki ayaktan oluşuyor. Edebiyatı fotoğraf sanatıyla buluşturan proje, sıra dışı okuma biçimlerinin fotoğraflanması yoluyla hem yarışmacıların hem de süreci takip eden izleyicilerin görsel okuma becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Dr. Nilay Yılmaz’ın başında bulunduğu projenin Uğur Okulları Adana Kampüsü koordinatörlüğünü ise sınıf öğretmeni Belgin Atasever üstleniyor.

Uğur Okulları Adana Kampüsü’nde okuma kültürünün arttırılması amacıyla başlatılan projeye öğrencilerin yanı sıra veliler de dahil ediliyor. Meydan okuma etkinliklerine ilk aşamada ilkokul öğrencileri ile katılan Uğur Okulları Adana Kampüsü’nün uğurlu ilkokul öğrencileri, istedikleri kitap kahramanlarının rolüne girerek çekildikleri fotoğrafları sosyal medyaya yüklüyor ve arkadaşlarına meydan okuyor.

Kampüsün tüm ilkokul öğretmenlerinin bir kitap kahramanı rolüne bürünerek destek verdikleri proje, sosyal medyada #sıradışımeydanokumalar etiketi ile paylaşılıyor.

adem, adem aköl, adem aköl kimdir, Fatma inci gül, inci gül, inci, haber, gazete, gazette, manşet, gazete manşetleri, recep tayyip erdoğan, ömer çelik, adana, büyükşehir, zeydan, zeydan karalar, soner çetin, fatih Mehmet kocaispir, akif kemal akay, türkiye, meclis, siyaset, oy, sağlık, anabülten, ekonomi

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER