ZMO Adana için yol haritası belirlendi

ZMO Adana için yol haritası belirlendi

GAZETTE- Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Başkan Adayı, Ziraat Yüksek Mühendisi Feyzullah Korkut, çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelerek yol haritasını belirledi.

‘Daha güçlü bir ZMO Adana Şubesi’ için yola çıktıklarını ifade eden Korkut,  Ziraat Mühendisi meslektaşlarının tüm özlük haklarının korunması ve yükseltilmesi için mücadele edeceklerini belirtti.
İSİMLER AÇIKLANDI
‘23. Dönem ZMO Adana Şubesi Yönetim Kurulu Aday Listesi’nde yer alan asil ve yedek üyeler Abdurrahman Özer, Erol Salman, Gamze Tuğrul, Gökmen Koç, Hüsniye Gül, İbrahim Baklacı, Ahencan Tayakısı, Günce Doğan, İbrahim Özer Özcan, İzdihar Acımış Sarıgül, Kubilay Kaçar, Serhat Sağlam ve Zalif Aktaş adına açıklama yapan Korkut, şunları söyledi:
“ZMO Adana Şubesi ve Ziraat Mühendisliği mesleğinin saygınlığını en üst düzeye çıkarmak, ZMO Adana Şubesi olarak tarım alanlarındaki diğer paydaşlarımız ile mevcut olan iletişim ve diyaloğumuzu daha üst seviyelere çıkarmak istiyoruz. Tarımın mevcut sorunlarının teşhisini ve tespitini yaparak çözümler üretmek, odamıza geleceğin mühendislerini kazandırmak için ‘Genç ZMO’ ile daha aktif diyalog ve iletişim kurarak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlemek için yola çıktık. Üyelerimizin pratik bilgi ve beceri düzeylerinin ileri düzeylere çıkarılmasına katkı sağlamak amacıyla meslek içi eğitimler ve meslek dışı kişisel gelişim seminerleri düzenlemek, çevre ve doğa bilincine katkıda bulunmak ve farkındalık yaratmak, odamızın mevcut koşullarının ve fiziki şartlarının daha da iyileştirilmesi konusunda çalışmalar yapmak için ZMO Adana Şubesi’ne kayıtlı tüm ziraat mühendisi arkadaşlarımızla birlikte hareket etmek istiyoruz.”
SİZ DE VAR MISINIZ?
Türkiye’nin aydınlık geleceğine olan inançlarıyla daha güçlü, daha başarılı bir ZMO ve daha güçlü bir TMMOB için ekip olarak var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayan Feyzullah Korkut, “Bu nedenlerle 22 Aralık 2019 Pazar günü yapılacak 23. Dönem olağan genel kurulunda ZMO Adana Şubesi yönetimine güçlü bir ekip olarak aday olduk. Tüm üyelerimizin desteğini istiyoruz. Siz de var mısınız?” diye konuştu.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER