21-27 Eylül 2020 Kova Haftalık Burç

21-27 Eylül 2020 Kova Haftalık Burç

Sevgili Kova, bu hafta hem profesyonel hem de kişisel olarak tüm yeni şeylerle ilgileneceksiniz, ancak her şeyden önce kendinizi keşfetme düzeyinde olacak. Bu hafta iki tür Kova burcu olacak. Bir ayrılığın eşiğinde olanlar ve romantik Kovalar olacak. Hangisi olduğunuzu sadece siz biliyorsunuz. Şüphesiz, sorunlu ve mutsuz bir ilişki içinde olanların işlerini bitirme şansı daha yüksek olacak. 

Profesyonel düzeyde, bu hafta harika şeyler bekleyebilirsiniz, yenilik hüküm sürecek, işletmenizin reklamını yapmanın yeni yolları olacak, işte değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz veya bir iş teklifini kabul edeceksiniz. Asıl mesele, hareketsiz kalmamanız, taşınmanız, ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna çözüm aramanız ve herhangi bir sorun çıkmazsa, halihazırda sahip olduklarınızla yetinmemeniz olacak. İyileştirme anahtarınız. Bunun yanı sıra ve neredeyse kasıtsız olarak, harika bir kısa vadeli araç veya müzakere stratejisi olacak, şirkette profesyonellik ve katılım imajını yansıtacaksınız.

Sağlığınız açısından, rahatsızlığa maruz kalmanıza, hatta bir hastalığın erken teşhisi ile paniğe kapılmanıza rağmen, iyi haber, her durumda, bunların kısa bir iyileşme süresi ile geçici sorunlar olacağıdır.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER