Fahriye Evcen'in Doğum Günü Pastası Olay Oldu

Fahriye Evcen’in pastası gündem oldu

Fahriye Evcen bugün doğum gününe özel bir kutlama yaptı. İşte Fahriye Evcen'in sosyal medyada da ilgi gören o pastası...

Fahriye Evcen’in pastası gündem oldu

Dizi aşkları gerçeğe dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, 2017 yılında evlenmişti. Mutlu evlilikleriyle sanat camiasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2019 yılında oğulları Karan'ı, 2023 yılında ise ikinci oğulları Kerem'i kucaklarına aldı.

Aşklarıyla herkese örnek olan çift, magazin gündeminden düşmüyor. Sosyal medya paylaşımları her zaman ilgi gören ünlü çiftin yaptıkları her şey olay oluyor.Bu kez ünlü oyuncu Fahriye Evcen, doğum gününe özel yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Evcen, ailesiyle birlikte yaptığı kutlamada, devasa pastasıyla takipçilerin ilgisini topladı. Sosyal medyada doğum günü kutlamasından bir aile pozu paylaşan Evcen, fotoğrafın altına "Hayatımın en anlamlı doğum günlerinden biriydi. Tüm dostlarım, arkadaşlarım ve çok kalabalık ailem… Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler. Hepinizi çok seviyorum" notunu ekledi.
 

DİĞER HABERLER

Selena Gomez tarihe geçti
Selena Gomez tarihe geçti
19 Temmuz 2024 Cuma
Kadir Ezildi nişanlandı
Kadir Ezildi nişanlandı
18 Temmuz 2024 Perşembe