Petek Dinçöz Dilber Dansı İle Olay Oldu

Petek Dinçöz üzerinde servet taşıyor!

Petek Dinçöz üzerinde servet taşıyor!

Dün akşam Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluşan Petek Dinçöz, sahneye özel tasarım takılarıyla çıktı. ‘’İlk defa böyle pahalı bir mücevherat taşıyorum’’ diyen Petek Dinçöz’ün takılarının fiyatı duyanları hayrete düşürdü. İşte Petek Dinçöz'ün Kıbrıs konserinde taktığı takılarının değeri...


2014 yılında evlendiği iş insanı Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini 2022 yılının Mart ayında sonlandıran Petek Dinçöz, oğlu İrfan Aslan Kodaloğlu ile birlikte Miami'ye yerleşmişti. Ünlü ismin Miami’deki hayatı kısa sürmüş, Ağustos ayında ise çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar ile nikah masasına oturup yeniden Türkiye’ye dönmüştü. 
Serkan Kodaloğlu ile evlendikten sonra ekranlara ve sahnelere veda eden Petek Dinçöz, 8 yıllık aranın ardından ilk konserini 2022’de vermişti. Serkan Kodaloğlu’ndan boşandıktan hemen sonra konser sahnelerine geri dönen ve yeni şarkılarını sevenleriyle buluşturan Petek Dinçöz konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor.

KONSER KARELERİNİ PAYLAŞTI
43 yaşındaki şarkıcının son durağı ise Kıbrıs oldu. Önceki akşam Kıbrıs’ta sahneye çıkan Petek Dinçöz, konserden karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tolga Çam imzası taşıyan elbisesiyle göz dolduran ünlü şarkıcıya takipçilerinden beğeni yağdı.

4.5 MİLYON TL’LİK TAKILARIYLA SAHNEYE ÇIKTI
Öte yandan; Konser öncesi açıklamalarda bulunan Petek Dinçöz’ün ‘’İlk defa böyle pahalı bir mücevherat taşıyorum’’ dediği takılarının değerinin 150 bin dolar (4.5 milyon TL) olduğu öğrenildi.

 

DİĞER HABERLER

Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi
Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba
Nuri Alço yoğun bakımda
Nuri Alço yoğun bakımda
7 Nisan 2024 Pazar