Survivor All Star'da Sema Aydemir Veda Etti

Sema Aydemir Survivor All Star'a veda etti

Sema Aydemir Survivor All Star'a veda etti

Survivor All Star'da beklenmedik bir veda yaşandı. İkinci eleme adayının belirlendiği konsey ardından Sema Aydemir ile Pınar Saka arasında ipler gerildi.

Acun Ilıcalı, Acil Durum Konseyi'nde alınan nihai kararı açıklarken çığlık seslerinin yankılandığı bir ortamda, Sema Aydemir'in duygusal anlatımı herkesi derinden etkiledi.
Aydemir, konseyde yaşananları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Kavganın ardındaki sebepleri dile getirerek, "Son konseyde yılan olayı yaşandı, sessiz kaldım. Ancak sonra içimde biriktirdim ve dayanamadım. Ezildiğimi hissettim. Durmam gerektiğini düşündüm. Başka yarışmacılarla aramızda sorun olduğunu sordum. Pınar, 'Seda'nın istatistiği için uğraşıyorsun' dedi. Benim diskalifiye edilmemi istedi. Benim hiçbir şey yapmadan cezalandırılmamı istedi. Bu beni çok incitti." şeklinde konuştu.
Acun Ilıcalı, Aydemir'in duygusal durumunu anlayışla karşıladığını belirterek, "Senin Survivor'daki emeğin ve annelik örneğin takdir ediliyor. Ancak yaşanan olayın yarışmanın sınırlarını aştığını düşünüyoruz. Bu nedenle, maalesef Survivor 2024'ten diskalifiye edilmelisin." şeklinde açıklamada bulundu.
 

DİĞER HABERLER

Rotinda Kılıç ifşa oldu
Rotinda Kılıç ifşa oldu
15 Nisan 2024 Pazartesi
Yargı dizisinden erken veda...
Yargı dizisinden erken veda...
10 Nisan 2024 Çarşamba
Nuri Alço yoğun bakımda
Nuri Alço yoğun bakımda
7 Nisan 2024 Pazar