28 Eylül-4 Ekim 2020 Oğlak Haftalık Burç

28 Eylül-4 Ekim 2020 Oğlak Haftalık Burç

Sevgili Oğlak, bu hafta dışarı çıkıp neşeyle titreşmenize yardımcı olan farklı biriyle tanışma zamanınız geldi. Yönetici gezegeniniz bu hafta doğrudan hareketine devam edecek. Bu hafta, birçok kişisel açıdan bir özgürleşme modelini tespit etmenize yardımcı olacak. Romantizm ve ilişkiler söz konusu olduğunda daha olgun olacaksınız. Pek çoğunuz, eşlerine daha fazla bağlılık gösterecek ve düğünler veya büyüyen aileler hakkında konuşmaya başlayabilir.

Sevgi dolu ve şefkatli enerji, sevdiğiniz insanlarla her ilişkiyi dolduracak. Nihayet herkesin durumunu anlayabileceksiniz. Bu hafta, olumsuz bir dönemden geçen biri için fiziksel olarak veya sözlerinizle doğru tavsiyelerde bulunmanıza veya orada bulunmanıza yardımcı olacak.

Bekarsanız, dikkatli olmalısınız ve ilgisizliğin sizi tekrar kontrol etmesine izin vermemelisiniz. Dışarı çıkıp farklı biriyle tanışma zamanınız geldi.

Gizlice bir proje üzerinde çalışıyorsanız, bu hafta fikirlerinizi geliştirmeniz için çok iyi. Bulamayacağınızı düşündüğünüz temel bir şey bulabileceksiniz. Kişileri sizinkine benzeyen arkadaşlar veya kişiler size gelecek ve hep birlikte planlarınızın işe yaramasını sağlayacak.

Bir şirkette sorumluluk pozisyonunda çalışanlar, hafta sonuna kadar gerginlik yaşayacaklar. Ailenizle birlikte olmak istiyorsunuz ama tüm enerjinizi işinize odaklamanız gerektiğini anlayacaksınız. Jüpiter'in Merkür için iyi bir yöndeki varlığı, satış, iletişim ve nakliye ile ilgili tüm faaliyetleri destekleyecek. İlerlemenin ve hedeflerinize ulaşmanın ne kadar zor olduğunun farkında olacaksınız ve bu, tüm kısa vadeli hedefleriniz hakkında düşünmenize neden olabilir. Sağlık açısından sizi bekleyen olumsuz bir sürpriz olmayacak. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER