Oğlak’ları 11-17 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Oğlak’ları 11-17 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlak, bu önümüzdeki hafta çok fazla duygu ve güvensizlik getiriyor. Düşük özgüven ve reddetme veya başarısızlık korkusunu ifade etme olasılığınız çok yüksek olacak. Açık düşüncelerinizi ve çılgın düşünceleri kontrol altında tutmanızı sağlayan karakteristik özelliklerinizi kullanın. Aynı zamanda, iyi vakit geçirmek, şaka yapmak, arkadaşça duygularınızı ifade etmek ve genellikle ruh halinizi düzeltmek için haftanın sonundan yararlanın. Sabırla bazı zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. 

İŞ VE FİNANS 
İş yerinde, tam bir hafta geçireceksiniz ve bazı konular dikkatinizi gerektirecektir. Planlama ve sabır ile ihtiyacınız olan her şeyi ayarlayabileceksiniz. Pratik konularda, başarının hafta sonunda size geleceği anlaşılıyor. Genel olarak, duygularınızı kontrol etmeniz ve sizi yönlendirmelerine izin vermemeniz gerekir. Disiplin ve iyi planlama gerektirdikleri için bu durum mali durumunuz için de geçerlidir.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER