Güzellik Fuarı’nda Aesthetics okundu

Güzellik Fuarı’nda Aesthetics okundu

GAZETTE Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma İnci Gül’ün ülke genelinde yayın hayatına kazandırdığı Aesthetics Kasım’da ilk sayısıyla birlikte okurlarıyla buluştu. Estetiğin her konusunu içeriğine taşıyan Aesthetics 116 sayfa olarak aylık periyodlarla yayınlanacak.

HAYRANLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER

Start Fuarcılık’ın önceki gün TÜYAP Fuar Alanı’nda bu yıl 3.’sünü gerçekleştirdiği Adana Kuaför Estetik ve Kozmetik Güzellik Fuarı’nda, Aesthetics de stant açtı. Yurdun dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçiler Aesthetics standı önünde adeta kuyruk oluşturdu. Dergiyi inceleyen ziyaretçiler, içeriği ve baskı kalitesi karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.

KARTOPU MİSALİ GİTTİKÇE BÜYÜYECEK

Aesthetics Dergisi İmtiyaz Sahibi Fatma İnci Gül, standa gelen ziyaretçilere, daha ilk sayısından itibaren gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Aesthetics’in gücünü ve etkisini yine okurlarından alacağına vurgu yapan Gül, “Aesthetics de, günlük yayın organımız Gazette gibi, gündem yaratacak. Sizlerden aldığımız güç ve destekle bir kartopu misali her geçen gün büyüyerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AESTHETİCS GERÇEKTEN ÖZENLE HAZIRLANMIŞ

Start Fuarcılık sunucusu Uğurcan Bozağaç da, Aesthetics hayranlarından oldu. Gazette TV’nin röportaj yaptığı Uğurcan Bozağaç, Aesthetics dergisinin daha ilk sayısından itibaren dolu dolu içeriklerle okuyucu karşısına çıkmasının her türlü takdiri hakettiğini söyledi. Bozağaç, “Adana gerçekten üretken bir kent. Her alanda olduğu gibi basın sektöründe öyle. Güzellik Fuarı’nda, böyle güzel bir dergiyle karşılaşmak gerçekten sürpriz oldu, özenle hazırlanmış, sizi yürekten kutluyorum” dedi.

GAZETTE TV, CANLI YAYINLA AKTARIYOR

Start Fuarcılık’ın bu yıl üçüncüsünü organize ettiği Adana Kuaför Estetik ve Kozmetik Güzellik Fuarı, TÜYAP Fuar Alanı’nda devam ediyor. Yoğun katılımcının yer aldığı Güzellik Fuarı, ziyaretçi akınına uğradı. Aesthetics’in de stand açtığı Güzellik Fuarı’nda, dergimize çok büyük bir ilgi gösterildi.

Gazette TV’nin an be an canlı yayınla izleyicilerine aktardığı Güzellik Fuarı’nda, Start Fuarcılık sunucusu Uğurcan Bozağaç da, Aesthetics’i elinden düşüremedi.

Gazette TV’nin röportaj yaptığı Uğurcan Bozağaç,  ‘’Adana’da geçen yılın da bir tık daha üstüne çıkarak güzel bir programa imza atmayı planlıyoruz. Start Fuarcılık olarak Türkiye’de bütün güzellik fuarlarına çok spesifik illerimizde yer aldığı için Adana bizim için çok büyük bir önem taşıyor’’ diye konuştu.

Adana, güzellik sektörüne hakim olduğu için fuar alanında yapılan hiçbir etkinliği kaçırmıyor. Burada gerçekleştirilen fuarlar sayesinde ‘’Bu yıl bizleri neler bekliyor?’’ sorusuna Bozağaç, “Tüm güzellik kategorilerini içine alan yarışmalarımız, eğitimlerimiz ve özellikle güzellik konusunda akademisyenlerimiz bizlere bilgi, birikim ve tecrübelerini aktararak bizlerle birlikte olacak‘’ dedi.

Bozağaç, “Bu yılki fuarda Adana daha da coşacak; şovlar, müzikler ve eğlenceler düzenlenecek. Bu projeye bütün Adana’yı davet ediyoruz’’ diyerek programı sonlandırdı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER