Sigorta Cini artık Adana’da

Sigorta Cini artık Adana’da

GAZETTE- Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri, NN Grubu’nun yatırımı Sigorta Cini, basınla bir araya geldi. Adana’da 2 mağaza açtıklarını ve hizmet ağını genişlettiklerini söyleyen Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı, “Mahallenizin Sigortacısı” sloganıyla yola devam ettiklerini ifade etti.

Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sigorta Cini Adana Yerel Basın Buluşması’nda 2019 yılına ilişkin değerlendirmeler, Adana’ya ve sigorta sektörüne yapılan yatırımlar ve Türk sigorta sektörünün gelişimi için Sigorta Cini olarak hayata geçirilen bilinçlendirme çalışmalarına ilişkin detaylar aktarıldı.
KOLAY ULAŞILABİLİR HİZMET
“Mahallenizin Sigortacısı” sloganıyla 6 yıl önce yola çıkan Sigorta Cini, Osmaniye ve İskenderun’da açtığı 2 mağazasının ardından Adana’da da mağazalar açarak hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Aydınlı sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirterek şöyle konuştu, “Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak ülke genelinde açtığımız mağazalar ile tüm halkımızın ihtiyaç duyduğu anda, ihtiyaç duyduğu ürün için kolaylıkla bir sigorta uzmanına ulaşmasını sağlıyoruz. Türkiye’de bu modeli daha da yaygınlaştırmak istiyoruz. Daha fazla ilde Sigorta Cini mağazası açmaya yönelik planlarımız var. Ayrıca mağazalar dışında çeşitli dijital kanallar üzerinden müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya yönelik projeler üzerinde de çalışıyoruz. Böylece Türkiye’nin en kolay erişilebilir ve yüksek hizmet kalitesi sunan sigorta dağıtım ağı olmayı hedefliyoruz.” Aydınlı yeni mağazalarla birlikte büyümeyi sürüdüreceklerine vurgu yaparak, “Şu an içinde bulunduğumuz ekonomik olarak zorlandığımız, çalkantılı dönemlerde sigortanın ilk tasarruf yapılacak yerlerden biri olmadığını tam tersine bu dönemlerde sigorta yapılması gerektiğini müşterilerimize anlatmak istiyoruz” diye konuştu.
18 İLDE 39 MAĞAZA
Taşçı Sigorta’nın bünyesine katılmasıyla birlikte mağaza sayısını 18 ilde 39’a çıkartan Sigorta Cini’nin düzenlediği basın buluşmasında söz alan Adana Şakirpaşa Mağaza Müdürü Müslüm Taşçı, uluslararası bir şirket olan Sigorta Cini ailesine katılarak müşterilere daha iyi hizmet vereceklerinin ifade etti. Yasemin Sigorta’nın de bu aileye katılmasına ilişkin söz alan Mehmet Yasemin ise, “müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tasviye hizmeti sunacağız” diyerek sigortaya ihtiyacı olan herkesi mağazaya beklediklerini aktardı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER