Düğün ve davetlerin gizli mimarı: Bayram Özdemir

Düğün ve davetlerin gizli mimarı: Bayram Özdemir

O en önemli gün için ilk adım atıldıktan sonra çiftleri tatlı bir telaş sarar. Gelinliği, damatlığı, hediyelikler, davetliler derken bir de işin içine organizasyon girince gelin ve damat en güzel günlerinin tadını doyasıya çıkaramaz. By Özdemir Organizasyon Wedding and Event, tam da burada devreye giriyor.

Çiftler en mutlu günleri düğünleri için planlama yaparken Organizatör Bayram Özdemir mekan, süsleme, ses, ışık, pasta, ikramlıklar, fotoğraf çekimi ve daha pek çok detayı çiftler için düşünüp uyguluyor. 10 yıldır sektörde A kalite işlerle adından söz ettiren By Özdemir Organizasyon Wedding and Event, düğün ve her türlü davet organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirip o güne imzasını atıyor.

Ne zamandan beri hizmet veriyorsunuz?

By Özdemir Organizasyon olarak, 2009 yılında Adana Sarıçam'da faaliyet göstermeye başladık ve seslendirme, sahne, ışık, profesyonel teknik destek olarak hizmet verdik. 2015 yılında ise organizasyon sektöründe Adana’nın bir incisi olduk. Organizasyon çok geniş ve talepler doğrultusunda hızla gelişen bir sektör. Biz de bu gelişimleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyor, yeniliyoruz. Her geçen gün danışanlarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve taleplerini fazlasıyla yerine getirebilmek için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Düğün ve davet mekanları organizasyona etki ediyor mu?

Bizim için mekan önemli değil. Önemli olan insanların ne istediği, nasıl bir düğün hayal ettiği ve nasıl bir iz bıraktığımız... Talepler doğrultusunda hizmet vermeye çalışıyoruz. Evliya Çelebi Uygulama Oteli'nde hem açık hem kapalı salonlarımız var. Organizasyonlarımıza otelin imkanlarını da dahil ederek VIP hizmet veriyoruz. Orada 600 ve 300 kişilik olmak üzere iki adet kır alanımız var. Ama istedikleri her mekanı o özel gün için hazırlayabiliyoruz. Çiftler hayallerini anlatıyor biz gerçeğe dönüştürüyoruz. İstiyoruz ki o en mutlu günlerinde sadece eğlensin, anın tadını çıkarsınlar. Hayatta bir kez yaşanacak bir günü rüya gibi tanımlayıp gerçekten yaşasınlar...

Düğün dışında başka ne gibi organizasyonlar yapıyorsunuz?

Düğün dışında kına, nişan, sünnet, açılışlar, konserler, siyasi kongreler... Bunların teknik altyapısından tutun reklam boyutuna kadar tüm faaliyetlerini, hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca güçlü ekipmanlarımız, profesyonel kameralarımız, profesyonel dronelarımız, fotoğraf makinelerimizle birlikte özel günlerinini sonsuza kadar anı olarak kalmasına yardımcı oluyoruz.

Düğün organizasyonu için size danışan çiftlere ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?

Otelde paketlerimiz, menülerimiz var. İkram menülerimiz ve süsleme çeşitlerimiz olmak üzere seçenekler sunuyoruz. Yemekli düşünenler için yemekli paketleri, ikram düşünenlere ikramlı paketleri sunuyoruz. Kır düğünü için çeşitli konseptlerimiz var, örnekleri gösterip istekleri doğrultusunda süsleme yapıyoruz. Müzik konusunda canlı ya da DJ müzikleri olarak seçenekler sunuyoruz. Hatta davul zurna bile getirebiliyoruz. Gelinlere davul çaldırarak mini bir gösteri hazırlayabiliyoruz. Fotoğraf paketlerimiz var. Düğünde çekilen fotoğraflar, dış çekim fotoğrafları, albüm, drone çekimi olarak seçenekler sunuyoruz. Aslında sınırımız yok, bizim görevimiz hayalleri gerçekleştirmek o yüzden her şey çiftlerin hayal gücüne kalmış. Bizim için ticaret ikinci sırada. Önceliğimiz çiftleri memnun ve mutlu göndermek. Bizi başarıya götürenin de buna öncelik vermemiz olduğunu düşünüyorum.

Düğünlerde çiftlerin mekan süslemelerinden sonra en çok önem verdikleri şeylerden bir tanesi de işin fotoğraf kısmı. Fotoğraflarda dış çekimlerin de artmasıyla beraber, istekler gelişiyor ve genişliyor. Bu konu da ne gibi hizmetleriniz var?

Teknik olarak profesyonel insanlarla çalışıyorum. Hem kullandıkları cihazlar hem de yaratıcılıkları müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor olumlu dönüşler alıyoruz. Güzel bir ekibimiz var. Drone, profesyonel fotoğraf makinası, 4K ve ozmo kameralarla çalışıyoruz. Bunların hepsini biz paket olarak sunuyoruz ayrıca dış çekim istendiği takdirde de çiftlerimize özel mekanlarda, Adana’nın tarih kokan ve doğal güzellikleri olan yerlerinde çekimler yapıp, onlara albüm olarak teslim ediyoruz.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Düğün çok özel bir gün. Sürprizlere açık değil. Her şeyin önceden planlanıp, belirlenmesi gerekiyor. Organizasyon firması da bu anlamda çok önemli. Bizler her şeye çiftlerle birlikte karar veriyoruz. Onların istekleri her şeyin ötesinde. Bu yüzden iyi düşünüp kendileri için en doğru kararı vermeleri gerekiyor. Böyle bir gün bir kez yaşanıyor ve en iyi şekilde olmasını onlardan sonra en çok isteyecek kişi bizleriz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER