Görkemli fuara görkemli son

Görkemli fuara görkemli son

Bu yıl 2’ncisi düzenlenen Beauty Çukurova Expo Fuarı’nda Gazette TV ve Gazette Gazetesi stüdyo kurarak, fuarın ilgi odağı oldu. Birbirinden farklı isim, İmtiyaz Sahibimiz Fatma İnci Gül’ün moderatörlüğünü yaptığı İnci Gül ile Biz Bize’ye konuk oldu. Ünlü Moda Tasarımcısı Ivana Sert, Make-Up Artist Müberya Sağlam, Hair Stilist Burhan Karataş, Adana Estetisyenler Derneği Başkanı Öznur Atay, Öğretim Görevlisi Zuhal Akbaba ve DJ Uğurcan ve Medirevo Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Hamaratlar'ın ağırlandığı keyifli programlar, Gazette TV’nin www.gazette.com.tr, YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı yayınlandı.

İşte YouTube, Facebook, Twitter ve www.gazette.com.tr üzerinden canlı yayınlanan o keyifli röportajlar;

Ivana Sert:
Modaya merakım çok küçük yaşlarda başladı. Pandemiden dolayı insanlara moral olsun diye Instagram’da bir yarışma başlattım. Fuar, pandemiden dolayı fazla kalabalık değildi ama ona rağmen gayet güzeldi. Daha iyi şartlar ile bu güzel fuarlara gelmeye devam edeceğiz. Sizleri çok seviyorum. Maskenizi takmayı unutmayın. Bu dönem geçip gidecek ve her şey çok daha güzel olacak. 

Müberya Sağlam:
Bundan 5 yıl önce hayatta en iyi yaptığım şey ne diye düşündüm ve makyaj yapmaya başladım. Her şey çok güzel gidiyor. Birçok kısıtlama geldi ama buna rağmen ayakta kalmaya çalışıyoruz. Fuar pandemiye rağmen büyük ilgi gördü. Umarım en kısa zamanda daha iyi olur. Katılan ve beni izlemeye gelen herkese çok teşekkür ederim. 

Burhan Karataş:
23 yıldır bu sektörün içindeyim, işimi severek yapıyorum. Aynı zamanda birçok derneğin de başkanıyım. Ben de buralara her insan gibi kolay gelmedim. Her şeyi kendi imkanlarımla yaparak kazandðm. Başkanım ve ekibim çok iyi çalışıyor. Fuarda ekibimle beraber güzel bir iş çıkardık. 

Öznur Atay:
Pandemiye rağmen güzel bir kalabalık var. Herkesin ağzında maske olması da güzel bir durum. Gelen insanların ve firmaların da mutlu olduğunu düşünüyorum. İnsanlar bireysel olarak hiçbir şey yapamaz. Hangi meslek olursa olsun sesimiz birlikte daha çok çıkar. Onun için birlik olup büyük bir çatı oluşturalım. Bu yolda daha iyi bir eğitimle mesleğimizi devam ettirebiliriz. 

Zuhal Akbaba: 
Öğrenci bazında hiç şikâyetim yok. Mesleğimi severek icra ediyorum. Bildiğim bilgileri başkalarına aktarmak çok severek yaptığım bir iş . Böyle bir fuarda olmaktan çok mutluyum. Eğitimci olarak böyle bir fuarın olması bizim açımızdan da çok iyi oluyor. Böyle bir ortamı hazırlayan organizasyonlara, derneklere ve federasyonlara teşekkür ederim. 

DJ Uğurcan:
Yaklaşık 18 yıldır sahnedeyim. 20 yıldır radyo, televizyon sunuculuğu ve spikerlik yapıyorum. İzleyicilerle canlı sohbet ve atışmalarımız bizi farklı bir kanala sürdü. Türkiye’nin dört bir noktasında tüm sektörlerde sahnelerde tercih ediliyorum. Çünkü insanlar farklı bir enerji görmek istiyor. Adana’da da bu enerjiyi yakaladık. Fuar çok keyifli ve güzel gitti. Gün içerisinde çok güzel bir defilemiz oldu.  

Devrim Hamaratlar: 
27 yıllık bir iş hayatım var. Genelde İsveç, Amerikan, İngiliz ve Alman firmalarında çalıştım. Bor ve kenevir ile ilgili bizim alanımızda ürün yapan tek firmayız. Çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdik. Bu fuara büyük bir keyifle geldim. Bu tarz fuarlara devlet adamları, belediyeler, valiler ve ilgili devlet kuruluþları daha fazla destek vermeliler. Birçok firma sahibi ise bizzat gelmeli. 

Gazette TV hesaplarından canlı yayınlanan röportajları, YouTube, Facebook, Twitter ve www.gazette.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER