Uğurcan: Fuarın çok güzel enerjisi var

Uğurcan: Fuarın çok güzel enerjisi var

Gazette TV’nin, 2. Beauty Çukurova Expo Fuarı’nda kurduğu mini stüdyoda, Dj Uğurcan, İmtiyaz Sahibimiz Fatma İnci Gül’ün moderatörlüğünü yaptığı İnci Gül ile Biz Bize’nin konuğu oldu.


Gazette TV ve gazetesinin www.gazette.com.tr, YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı yayınlanan programda, güzellik fuarını değerlendiren Uğurcan, “Fuarın çok güzel enerjisi var. Ziyaretçiler harikalar, çok güzel bir iletişim kurduk. Pandemiden dolayı gelmek isteyen insanlar kendilerini geri çekiyor olabilirler” dedi.

İnci Gül ile Biz Bize’yi gazette.com.tr web adresimizde video galeriye tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Bize kendini tanıtır mısın, kariyerine nasıl başladın?

20 yıldır radyo-televizyon da spiker ve sunucuyum. Yaklaşık 18 yıldır sahnelerdeyim. Sahneye çıktıktan sonra orayı çok sevdim. İzleyicilerle olan canlı sohbetler, atışmalar radyo televizyonu bir kenara bırakmama neden oldu. Sahne beni tuttu, ben sahneyi çok farklı bir enerjiyle tuttum. Türkiye’nin dört bir noktasında, ulusal veya uluslararası yapılan her türlü organizasyonlarda sahnelerde tercih ediliyorum. Biraz da şovmenliğim var. Çünkü insanlar gülmek, eğlenmek, sahnede farklı bir enerji görmek istiyorlar. İzleyicilerle, katılımcılarla o enerjiyi çok kolay yakalıyorum. Adana’da da yakaladık. Benim Adana’ya 2. gelişim. Daha önce farklı bir organizasyon için gelmiştim. Bu yıl da 2. Güzellik Fuarı için geldim. Fuarın çok güzel enerjisi var. Ziyaretçiler harikalar, çok güzel bir iletişim kurduk. Pandemiden dolayı gelmek isteyen insanlar kendilerini geri çekiyor olabilirler.

Fuar alanında tedbirleri yeterli buldunuz mu?

Start Fuarcılığın organize ettiği fuarımızda pandemiyle alakalı tedbirlerde en ufak bir esneklik gösterilmeden uygulanıyor. Bu nokta herhangi bir sıkıntı yok. Sosyal mesafe kurallarına uyuluyor. Zaten fuar alanımızda periyodik zaman dilimlerinde katılımcılarımızın kurallara uymaları konusunda gerekli uyarı anonsları yapılıyor. Bizler de sahneden bu anonsları gerçekleştiriyoruz. Hijyene önem veriyoruz. Bütün standlarımızda dezenfektan ve oturma gruplarında sosyal mesafe mevcut. Fuar içerisinde geçiş yollarında sosyal mesafe kurallarını belirten etiketlerimiz mevcut. Yani tedirgin olunacak bir durum yok, fuarımız tamamıyla sağlıklı ve güvenli.

Eklemek istedikleriniz var mı?

Adana’dayız, Adana fuarındayız. Çok keyifli bir ortamımız var. Kendi branjında çok değerli markalar, firmalar bizlerle. Start Fuarcılığın imzasını taşıyan bu fuarda, sizler de bir kare fotoğrafta yer almak isterseniz, güzelliğe dair bu güzel atmosferin içerisinde olmak isterseniz bizler buradayız. Herkesi bekliyoruz. Sizlere de çok teşekkür ederim.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER