Adana'da yetkili sendika yeniden Eğitim-Bir-Sen

Adana'da yetkili sendika yeniden Eğitim-Bir-Sen

HABER MERKEZİ- 15 Temmuz 2020 tarihinde yapılan mutabakat sonuçlarına göre en çok üyeye sahip olan Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi eğitim-öğretim ve bilim alanında ilde yeniden yetkili sendika oldu.

“BİR KEZ DAHA YETKİYİ GÖĞÜSLEDİK”

2020 yılı mutabakat sonuçlarına göre yeniden yetkili sendika olmalarından dolayı bir basın açıklaması yapan Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, “Adana, ‘İstikrara ve başarıya devam’ dedi. Yeni ufuklardan yeni umutlara doğru yolculuğumuz sürüyor. Bu başarıda pay sahibi olan herkese teşekkür ediyorum.

11 Bin 681 üye sayısıyla Adana’da bir kez daha yetkiyi göğüsledik. Eğitim-Bir-Sen güvenin ve başarının değişmeyen adresi olmuştur. Eğitim çalışanları adına sayısız kazanıma imza atan sendikamıza güvenen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“SENDİKALI EĞİTİM ÇALIŞANLARI EĞİTİM- BİR- SEN’İ TERCİH ETTİ”

Adana'nın, 'istikrara ve başarıya devam' dediğini vurgulayan Sezer, "2020 yılı mutabakat sonuçlarına göre Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi diğer 43 sendikanın toplam üye sayısından daha fazla üye ile ilimizde bir kez daha yetkili sendika oldu. En yakın rakibimizle aramızda 4099 üye sayısı farkı var. Sendikalı eğitim çalışanlarının yüzde 51'i Eğitim-Bir-Sen'i tercih etti. Bu bizim için çok önemli bir başarı. İlmek ilmek, nakış nakış sevgiyi ve emeği paylaştığımız, birlikte alın teri dökerek bu büyük başarıda ortak pay sahibi olduğumuz tüm eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yeni ufuklardan yeni umutlara doğru yolculuğumuz desteğiniz ve güveninizle devam ediyor" ifadelerini kullandı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER