Çulhaoğlu: Millete hesap vereceğine hesap soran bir iktidar var

Çulhaoğlu: Millete hesap vereceğine hesap soran bir iktidar var

HABER MERKEZİ- İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, basın açıklaması yaptı. İYİ Partili Çulhaoğlu, ‘’Millete hesap vereceğine, hesap soran bir iktidar var. İnsanımız hiçbir dönemde bu kadar aşağılanmadı’’ dedi.


İYİ Partili Çulhaoğlu, şu ifadelere yer verdi:

‘’İktidar mensuplarının sebep oldukları krizler derinleştikçe, beceriksizlikleri gün gibi meydana döküldükçe, söyleyecek yalanları, anlatacak masalları, üretecek bahaneleri kalmadıkça artık kötü dillerini, öfkelerini, nefretlerini, açık etmekten çekinmemeye başladılar.

Millete hesap vereceğine, milletten hesap soran, Vatandaşının taleplerini dinleyeceğine kendilerini taleplerini vatandaşa dayatan, İnsanlarının hakkını korumayan bir iktidar zihniyeti ile karşı karşıyayız. Büyük Türk Milleti Ak Parti iktidarı nezdinde Bir gün hain, Bir gün terörist, Bir gün nankör, Bir gün şükürsüz, bir gün vicdansız ilan ediliyor. Geçtiğimiz hafta da bu aziz millete “çürük ve sürtük” denildi.

Cumhuriyet tarihimizde hiçbir siyasi lider milletimize bu hakareti etmemiş, milletimiz böylesi bir hakareti daha önce hiç görmemiş, yaşamamıştı. Öte yandan, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin AKP’nin Kızılcahamam kampında, “Enflasyonla birlikte büyümeyi tercih ettik. Bu sistemden dar gelirliler hariç üretici firmalar, ihracatçılar kâr ediyorlar” Diyerek Ak Partinin neye kime hizmet ettiğini, dar gelirlileri perişan ettiğini yetkili ağızdan ifade etti. Böyle bir rezaleti ve pişkinliği de gösterdiler milletimize. Yokluğa, yoksulluğa mahkûm ettikleri insanlarımıza sadece hakaret etmiyorlar, laf cambazlığı ile dalga geçmeye de devam ediyorlar. Bu iktidarın beceriksiz ekonomi yönetimi sayesinde artık her yeni güne yeni bir zam haberiyle uyanıyor, artık zamla yatıyor, zamla kalkıyoruz. Ama Ak Partinin tuzu kuruları hakaretlerine, dalgalarına devam ediyor. Milletimiz hiç merak etmesin ve hazır olsun. O sandık gelecek ve Ak Parti iktidarının milletimize reva gördüğü tüm çileler bitecek, Türkiye İYİ Olacak. Az kaldı!’’

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER