‘İlk seçimde iktidar olacağız’

‘İlk seçimde iktidar olacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma İnci Gül, Yönetim Kurulu Başkanı ve Başyazar Adem Aköl ve Gazette Gazetesi ekibini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çelebi, “Şimdiye kadar güzel işler yaptık. Ekibimiz çok kuvvetli. İlk seçimde iktidar olacağımızdan kuşkumuz yok” dedi.

Ziyarette Başkan Çelebi’ye Bilim Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Özge Yıldız Sarıkaya ve Eğitim Sekreteri Alican Okov eşlik etti.

Gazette TV’de yeni başlayacak “Barış Sanıgök ile Geniş Açı” adlı programın moderatörlüğünü üstlenen Barış Sanıgök de ziyarette hazır bulundu.

“UYUMLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Çelebi, “2020 yılı Eylül ayında Gençlik kolları İl Kongresinde galip gelerek il başkanlığı görevini devraldım. 2015 yılında da adaylığımız vardı, kaybetmiştik ama projelerimiz vardı. O projelerimizin üzerine güncel konulara dair bir şeyler ekleyerek, bu süreci tamamlamayı hedefliyoruz. Şimdiye kadar güzel işler yaptık. Daha çok toplumun ekonomik ve istihdam alandaki zorluğunu, kadınlarımızın yaşadığı kötü olayların üzerine gitmeyi kendimize şiar edindik. Şimdilik çok güzel gidiyor, ekibimiz çok kuvvetli. Sürekli proje üreten bir ekibimiz var, çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

“POLİTİKALARIMIZ GENÇLERE YÖNELİK”

Adana’da kuvvetli bir ekip kurulduğunun altını çizen Çelebi, “İlçe başkanlarımızın performansı çok iyi, ilk seçimde iktidar olacağımızdan kuşkumuz yok, bu durumda bizi her geçen gün olaya dair perçinliyor, daha fazla inançla çalışmamızı sağlıyor. Ülke yönetiminde neler değişmeli, nasıl negatif vaziyetler var görüyoruz. Bu çözümlemelerden dolayı kendi ekibimizle doğa, çevre, eğitim, üretim gibi alanında uzman kişilerle projeler yapıyoruz. Adımız gençlik kolları olduğu için bütün politikamızı gençlere yöneltmiş durumdayız. Üniversite öğrencilerini yanımıza çekmek, işsiz olan arkadaşlarımızı bu apolitik vaziyetten daha politik hale getirmek, ülkenin gidişatında bir söylem geliştirmelerini sağlamak bizim amacımızdır. Adana çok güzel bir memleket, Adanalılar Adana’dan daha güzel, yüreği sıcak insanlar” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Gül ve Aköl de Başkan Çelebi ve ekibine teşekkür etti. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER