İYİ Partili Koray Aydın Adana’ya geliyor

İYİ Partili Koray Aydın Adana’ya geliyor

HABER MERKEZİ- İYİ Parti Genel Merkezi, yarın ve Pazartesi günü Adana’ya büyük bir çıkartma gerçekleştirecek. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın başkanlığındaki heyet, Adana’yı ziyaret edecek.

Konuyla ilgili konuşan İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu, ‘’İlçelerimizde teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız ile buluşacağız. İYİ ve cesurların seslerini, iktidara yürüyüşünü tüm ülkemize duyuracağız’’ dedi.

İYİ Partili Çulhaoğlu, ‘’Kıymetli hemşerilerimiz, Genel Başkanımız Sayın MERAL Akşener’in ‘Millet Bizi Çağırıyor’ diyerek başlattığı il ve ilçe gezileri çerçevesinde, genel merkez başkanlık divanı üyelerimiz, milletvekillerimiz, GİK üyelerimiz, kurucular kurulu üyelerimiz, merkez disiplin kurulu üyelerimiz olarak her hafta heyetler halinde il ve ilçe gezilerinde vatandaşlarımızı, STK’ları ziyaret ederek isteklerini birinci ağızdan dinlemekte ve TBMM taşımaktadır. Bu hafta teşkilat başkanımız, Bayındırlık ve İskan eski Bakanımız Sayın Koray Aydın başkanlığındaki heyet, Adana’da İYİ Parti üye katılım ve hemşerilerimizle buluşma programına güçlü bir şekilde geliyorlar. Ankara milletvekilleri Halil İbrahim Oral, Mehmet Arslan, Mümin İnan, Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Burhanettin Kocamaz, Ümmü Gülsüm Paksoy, Süleyman Sırrı Özdolap, Şükriye Sevin Çağlayan, Şule Gök Tüdeş, Birol Büyüköztürk, Sıtkı Polat, Nihal Ağca, Sinem Uludamar ile birlikte 28-29 Mart günlerinde şehrimizde çeşitli programlar icra edeceğiz. Bu çerçevede Pazar günü saat 12.00’da Atatürk ASKİ Spor Salonu’nda İYİ Parti Üye Katılım ile başlayacak programın ardından saat 16.00’da diş polikliniği açılışı, saat 17.00’da Sarıçam İlçe Başkanlığı’nın yeni binasının açılışı, Pazartesi günü ise şehrimizin çeşitli ilçelerinde programlar icra edeceğiz. Bu çerçevede Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Ceyhan, Karaisalı, Sarıçam, Kozan ilçelerimizde teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız ile buluşacağız, meslek kuruluşlarını, STK’ları ziyaret edeceğiz. Esnafımızla buluşacağız. Vatandaşımızla dertleşecek, sorunlarını dinleyeceğiz. İYİ ve cesurların seslerini, iktidara yürüyüşünü, tüm ülkemize duyuracağız. Bilgilerinize sunarım, saygılarımla’’ diye konuştu.     

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER