Survivor All Star'da Polis Operasyonunun Detayları

Survivor'da şok olay: Polis operasyonu yapıldı

TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor'ın 8 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan 4. bölümünde, Acun Ilıcalı ada konseyinde polis operasyonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.


Survivor'da şok olay: Polis operasyonu yapıldı

Survivor All Star, yeni bölümleriyle devam ediyor. 4. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın Dominik polisinin Survivor'da operasyon yaptığını belirtmesi dikkat çekmişti.

Ada konseyinde yaşananları paylaşan Ilıcalı, "Şaşırdığım çok olay oldu ama bu enteresan bir olay. Ben şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim. Telefon geliyor. Abi... Efendim. Dominik polisi operasyon yapmış, bizimkileri almış diyor" ifadelerini kullandı. Ilıcalı, daha sonra Seda Aktuğlu'nun Kolombiya ödülü sırasında kural ihlali yaparak telefon istemesini anlatarak, "Arkadaşımız çok akıllıca bir hareket yaparak, havaalanındaki bir şahıstan telefon istiyor. Bunu da 'beni kaçırdılar' diyerek yapıyor" dedi.

Ilıcalı, yaşanan olayın ciddiyetini vurgulayarak, "İki ülkenin emniyet teşkilatını birbirine soktu. Her şeyi tehlikeye atabilecek derecede son derece anlamsız sebep... Aklın yerinden gitmesi" şeklinde konuştu.

Ceza alan Seda Aktuğlu, bu nedenle 5 ödülden faydalanamayacak. ADANA HABERLERİ

 

Etiketler:
Survivor

DİĞER HABERLER

Motorin fiyatında dev indirim!
Motorin fiyatında dev indirim!
25 Temmuz 2024 Perşembe