01 Burda AVM ziyaretçilerini ağırlamaya başladı

01 Burda AVM ziyaretçilerini ağırlamaya başladı

Gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, 1 Haziran’da kapılarını yeniden açtı ve misafirlerine hizmet vermeye başladı. Tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılayan yeni nesil AVM anlayışı, açık alanları ve sosyal aktiviteleriyle öne çıkan 01 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın alışveriş merkezlerine ilişkin belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor.

Yeni nesil AVM anlayışı, göz alıcı mimarisi, açık alanları ve dünyaca ünlü markalardan oluşan mağaza karmasıyla bölgeye yeni standartlar getiren 01 Burda AVM, normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte 1 Haziran’dan itibaren yeniden hizmet vermeye başladı. “Burda Sağlığınız Esas” sloganıyla en üst düzey hijyen önlemleriyle kapılarını açan 01 Burda’da tedbirler hassasiyetle uygulanıyor, AVM ziyaretçilerinin ve çalışanların sağlığına maksimum özen gösteriliyor. 
01 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatları doğrultusunda en iyi yöntemlerle temizleniyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında AVM’ye giren herkesin ateşi termal kamerayla ölçülürken her işyeri için de ayrı ayrı sosyal mesafe kuralları getirildi. İçeride kaç kişinin bulunduğu kurulan kamera sistemiyle eş zamanlı olarak tespit ediliyor. İklimlendirmede %100 taze havalandırma kullanılıyor. İklimlendirme cihazları, taze hava girişi sağlayan klima santrallerinin değişimi ve dezenfeksiyonu ile %100 taze hava 24 saat korunuyor, ziyaretçiler sağlıklı nefes alıyor.
01 Burda’da zorunlu maske uygulaması sürerken ziyaretçi yoğunluğunun olduğu bölümlerde rutin dezenfeksiyon işlemlerinin artırılması ve devamlı kontrol edilmesi için özel hijyen ekipleri bulunuyor. 01 Burda ziyaretçileri, AVM içerisinde görünür alanlarda konumlandırılmış dezenfektan ünitelerine kolaylıkla ulaşabiliyor, ayrıca Danışma Bankosu’nda da dezenfektan temin edebiliyor. Her sabah ve her gece düzenli olarak temizlenen 01 Burda’da temizlik işlemi gün içerisinde de saat başı tekrarlanıyor. Mağazaların düzenli olarak denetlendiği 01 Burda AVM’de uzun süre koruma sağlayan Nano-Clean uygulaması da yapılıyor.
Klasik AVM anlayışının ötesine geçen hizmetleriyle misafirlerinin rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan 01 Burda AVM, aldığı önlemlerle Adanalıları ağırlamaya devam ediyor. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER